priprava09Přípravné utkání Mochtín - Nýrsko zhodnotil trenér Stanislav Skala:

„Dali jsme dnes šanci hráčům ze širšího kádru a odehráli jsme celkem solidní zápas. Mile mě překvapili Čeleda, Sysel i další. Myslím, že to máme nastartované dobře, a doufám, že se nám kádr podaří rozšířit a nastane to, co jsem si vždy přál, že hráči budou o místo v týmu bojovat. Jakmile se nám toto podaří, přinese to určitě dobré výsledky,“ zhodnotil sobotní přípravné utkání s Nýrskem trenér fotbalistů TJ Sokol Měčín Stanislav Skala.

„Nastávající ročník 1.B třídy bude podle mého názoru asi nejkvalitnější a nejtěžší za posledních deset let. Já bych byl samozřejmě rád, kdybychom hráli o čelo tabulky, ale budu spokojený, i když se budeme pohybovat kolem čtvrtého až šestého místa a budeme hrát takový fotbal, aby na něj chodili lidi a abychom z naší hry mohli mít radost,“ dodal Skala.

Jitka Kilbergerová