V prvním listopadovém víkendu se doma představí jen muži "A" Sokola Mochtín a to v derby I.A třídy proti Okule Nýrsko. Zápas se hraje v sobotu 2.11.2013 již od 14,00 hod. - přijďte se podívat !

V sobotu 2.11. hrají svůj poslední zápas podzimu i naši mladší žáci a to v Hrádku u Sušice, kde zápas začíná v 11,30 hodin. Odehráno (na podzim 2013) mají již naši starší žáci, kteří si svůj poslední zápas předehráli již o státním svátku 28,10. a to v Měčíně. A musíme je pochválit, protože tam vyhráli nečekaně, ale zaslouženě 3:2, vedoucímu týmu tabulky (Měčínu) uštědřili 1. porážku v soutěži !

Další naše týmy - dorostenci a muži "B" zajíždí na hřiště svých soupeřů. Budeme jim též držet palce !

SOBOTA 2.11.2013

.. od 11,30 hod. v Hrádku u Sušice - OP ml. žáků Svatobor Hrádek - Sokol Mochtín

.. od 14,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Okula Nýrsko.  Naše áčko na Nýrsko bodově ztrácí a tak jistě udělá vše pro zisk potřebných bodů - přijďte se podívat. Nominace : Rajtmajer (Riška), Staněk, Švátora P., Šťastný, Dolejš Ji. a T., Babka, Plánička, Flodr, Smolík, Cihlář, Kul, Schejbal, Novák, Žiak J., Burian

NEDĚLE 3.11.2013

.. od 10,00 hod. v Dl.Vsi - KS dorostu Tatran Dlouhá Ves - Sokol Mochtín. Je to utkání kola, protože se střetává třetí Dl.Ves s Mochtínem, který vede tabulku ! Výsledek hodně napoví, domácí budou hodně silným soupeřem.

.. od 14,00 hod. ve Svéradicích - III.třída mužů FK Svéradice "B" - Sokol Mochtín "B". Zálohy obou klubů zakončují tímto zápasem mistrovský podzim 2013. Naše béčko je již jistým vítězem podzimu, ale svoji podzimní formu by to chtělo ještě potvrdit dalším ziskem bodů. K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína je ve 12,25 hod., nominace hráčů bude podobná té z minulého zápasu, bude upřesněna po sobotním utkání mužů a nedělním utkání dorostenců.

.. srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce !!!