Pro lepší informovanost využívám této možnosti a sděluji Vám (žákům a dorostencům) tyto pokyny a informace :

a) protože se dle vydaných písemných pokynů z "INFORMACÍ pro kluky a jejich rodiče" k uvažované účasti družstva žáků So Mochtín na florbalové KF v Chrástu nikdo z rodičů, ani kluků do stanoveného termínu (so 26.10.2013) neozval na můj mail,telefon, či osobně, považoval jsem to za jasný signál, že o tuto florbalovou akci není žádný zájem.                                                            Proto jsem ani nezajišťoval předběžně plánovaný pondělní (28.10.) treninkový sraz na hřišti v Mochtíně. Pár kluků na něj přesto dorazilo, těm se omlouvám, ale opravdu jsem to nečekal a nepočítal s tím.

b) protože jsou až do středy 30.10.2013 prázdniny, rozhodl jsem se, že na středu 30.10. zablokuji v Mochtíně hřiště s umělým povrchem , na kterém se od 10,00 hod. uskuteční treninkový sraz  f l o r b a l i s t ů  !  Je určen pro žáky a ml. dorost (ročník nar. 1998 a mladší), podle počtu účastníků si buď jen zatrenujeme, nebo při větší účasti uspořádáme turnaj.  Vezměte si s sebou vhodnou obuv na umělku, florbalovou hůl a popř. i další své kamarády, aby nás bylo co nejvíce !  Z těch nejlepších vyberu tým, který by pak v sobotu 9.11.2013 jel na Krajské finále v malém florbalu do Chrástu !!!  S pozdravem Karel Šot - 605357370  (nějakou florbalovou hůl na půjčení budu mít s sebou)

b) pro dorostence fotbalového odd. TJ Sokol Mochtín zde mám informaci od trenéra Jar. Pavlíka o malé změně, týkající se treninků na hřišti v Mochtíně. V tomto týdnu se treninky dorostu uskuteční ve středu a čtvrtek od 18,00 hod. při umělém osvětlení. Přijďte v hojném počtu, čekají na Vás v závěru podzimu 2013 ještě hodně těžké a důležité mistrovské zápasy !

c) muži - fotbalisté So Mochtín , budou mít treninky v Mochtíně stále v úterý a pátek od 18,00 hod.