I nedělní příprava mužů "A" se hrála v úmorném vedru. Přesto se hrálo s velkým nasazením, bojovně, šance byly na obou stranách. V zakončení ale byli úspěšnější hosté ze Žichovic, vyhráli 2:1.

28.7...přípravný zápas mužů So Mochtín - TJ Žichovice   1 : 2 (0:1). Oba trenéři - domácí Jiří Toman i hostující Karel Krejčí, měli k dispozici několik náhradníků, oba je také v tomto přípravnm zápase využili. I za úmorného vedra se od 1.minuty hrál rychlý, bojovný fotbal. Mochtín měl mírnou územní převahu, hosté pozorně bránili, využívali každé šance na rychlý brejk. Po jednom ukázkovém po levé straně šli ve 25. minutě do vedení, autorem golu byl Hlaváč - 0:1. Naši hráči vystupňovali tempo, chtěli vyrovnat, ale v koncovce se jim nedařilo. Jirka Flodr trefil po centru břevno, dvě tutovky spálil  Jiří Dolejš, stav se neměnil. Po přestávce došlo k prostřídání hráčů, oba celky opět hrály útočný fotbal, více ze hry ale začali mít hosté. Přesto v 68.min. inkasovali, když se po přesné přihrávce T.Dolejše golově prosadil náš mladíček zbyněk Smolík - 1:1. Když se již zdálo, že zápas skončí smírnou remisou, dostal přesnou přihrávku za naší obranu opět J.Hlaváč, který znovu prokázal svoji střeleckou pohotovost, svým druhým golem rozhodl o výhře hostů ze Žichovic. Rozhodčí ing. Jiří Dolejš st., sestava : Rajtmajer, Staněk, Špindler, Hrudička, Dolejš Ji., Babka, Plánička, Cihlář, Flodr, Gajdušek, Smolík, střídali : Schejbal, Dolejš T., Šťastný, Zahradník -  branka : SMOLÍK Zbyněk - 1

TRENINK  mužů zůstává - je v pondělí 29.7. od 18,30 hod.,

Další přípravný zápas je dle plánu ve středu 31.7.2013 od 18,30 hod. Sokol Mochtín vers. SK Klatovy 1898