V spobotu 27.7.2013 odehrálo naše béčko mužů svoji další herní přípravu. Hrálo se na perfektně sestřiženém pažitu v Mochtíně, ale za úmorného vedra a to po dohodě všech jen 2 x 30 minut.

Naše béčko nastoupilo s pěti dorostenci v sestavě, přesto proti soupeři, který hraje okresní přebor Domažlicka, odehrálo více než rovnocenou partii. Mužstvo podržela nová brankářská akvizice Mochtína Michal Riška, obrana v čele se zkušeným Lubošem Javorským a jeho mladšími parťáky zahrála splehlivě a to bylo důležité. Navíc, již v 15.minutě šikovnou přihrávkou uvolnil Jan Potužník Davida Buriana (před měsícem ještě hrál za mochtínské žáky !) a ten s přehledem obstřelil hostujícího golmana - 1:0. V úmorném vedru to byl náročný fotbal pro oba týmy, šance byly na obou stranách, ale golmani obou celků byli vždy na místě. Až v samotném závěru utkání posoudil rozhodčí nastřelenou ruku J.Šťastného za úmyslnou, z nařízené penalty srovnal na 1:1 hostující Wendl.Hráno slušmě, bez karet, rozhodoval r. Zdeněk Říha z Velenov.      Sestava :  Riška, J.Žiak, Javorský, Šťastný, Sukovatý, Potužník, Zahradník, Kurc, Burian, Pretzelmayer Jar., Rubáš, branka : David BURIAN - 1

Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům, kteří náš klub v tomto utkání reprezentovali. Bylo to náročné, protože v úmorném vedru nebyl nikdo, kdo by mohl střídat (i soupeř měl na střídání jen jednoho) a tak se ptám  :  proč bez omluvy nepřišli na zápas nominovaní Kloupar, Bláha, Škoda ?

Zítra, v neděli 28.7. ja od 18,00 hod. na pořadu v Mochtíně další přípravný zápas, mochtínské áčko mužů hostí  ŽICHOVICE. Přijďte se podívat