Zimní fotbalová příprava běží naplno, svůj první turnaj v halové kopané absolvuji naši žáci již tento pátek 1.února 2013 v Klatovech. V neděli 3.2. je pak na pořadu další zápas zimního turnaje v Sušici na umělce, kde se opět představí naši muži

Pátek 1.2.2013

Turnaj ml. a st. žáků odborů SPV pořádá naše TJ Sokol Mochtín v tělocvičně Masarykovy ZŠ v Klatovech od 9,00 hodin. Sraz týmů je již v 8,30 hod a půjde především o to, aby kluci využili prázdninový den pohybem a pořádně si zahráli.

V ml. žácích budou zde startovat Nal. Hory, Plánice a Mochtín

Ve st. žácích staví Mochtín A a B tým + je doplní Nalžovské Hory.   A aby bylo více zápasů, tak se bude v obou kategoriích hrát dvoukolově.

Další turnaj, ale jen pro starší žáky, bude náš FO TJ Sokol Mochtín pořádat o dva týdny později - 16.2.2013 od 12,30 hod. v Klatovech na Vodojemu. Startovat by zde mělo osm týmů. Mochtín na něj přihlašuje dvě družstva (A a B)

Neděle 3.2.2013

Zimní turnaj v Sušici pokračuje druhým kolem a naši fotbalisté - muži se zde na umělce utkají s domácím týmem TJ Sušice "A", který v 1.zápase rozstřílel Hradešice 6:2. Utkání TJ Sušice I. - Sokol Mochtín začíná ve 12,00 hodin.

K zápasu se opět pojede auty hráčů, spol. odjezd z Mochtína od hřiště bude v 10,40 hodin.

Trenink mužů byl dnes v úterý 29.1. a i když nebylo zrovna ideální počasí, přesto účast na běhání byla velice solidní. Z dorostenců chodí pravidelně A.Hrudička, byl tentokráte i J.Potužník a byli bychom rádi, kdyby se zapojili i další naši dci. !  Další trenink je v pátek 1.2. od 18,00 hod. dle plánu a to za každého počasí, po něm bude provedena nominace na nedělní zápas.