Jen řádní členové FAČR mohou oprávněně působit ve fotbale. To se týká i našeho fotbalového klubu, který má řádnou evidenci svých platných členů a kterou si můžete klidně najít i na stránkách FAČR  - www.clenstvi.cz - náš klub má číslo 3220271.

Jsou tam všichni naši hráči, trenéři, rozhodčí, funkcionáři i přispívající členové, kteří v loňském roce 2012 řádně podali prostřednictvím našeho oddílu přihlášku na FAČR a uhradili na tento ústřední fotbalový svaz požadovaný členský příspěvek - 100,- Kč dospělí a 50,- Kč mládež.

Aby platnost členství pokračovala, musí každý uhradit FAČR členský příspěvek a který musí být uhrazen nejpozději do 15.3.2013 na účet FAČR  - jinak bude vyřazen !  Bohužel, pro letošní rok dochází k navýšení tohoto příspěvku pro FAČR  a to pro dospělé na 200,- Kč a pro mládež (ta se počítá od r. nar.1995 a mladší) na 100,- Kč.

Úhradu chceme provest jako hromadnou platbu za celý oddíl, aby nemusel každý jednotlivec tuto platbu provádět samostatně. A proto je nutné urychleně zahájit výběr členských příspěvků od našich nejmenších, přes žactvo, dorost, dospělé, včetně trenérů, funkcionářů, rozhodčích i přispívajících !

Výše čl. příspěvků za 1.pololetí roku 2013 je následující :

-mladší přípravka (začínající - bez registrace) ............ 200,- Kč

- mladší a starší přípravka - registrovaní ....................250,- Kč

- mladší  a starší žáci s registrací ...............................300,- Kč

- dorostenci registrovaní (roč.nar. 1995 a ml... 350,-, dci r.1994 .. 450,- Kč

- muži  registrovaní .................................................600,- Kč

- muži, dci - kteří v našem oddíle pracují jako trenéři, rozhodčí, vedoucí mužstev a v dalších funkcích, potřebných k uvedení do zápisu o utkání  - uhradí jen požadovaný poplatek pro FAČR - tj. .......200,- Kč  (Ji. Peleška jen 100,- - je ročník 1997)

Platba příspěvků se týká i hráčů, kteří u nás hostují s tím, že poplatek pro FAČR náš klub vrátí obratem mateřskému odd., aby mohl provést jeho úhradu na účet FAČR !

V ý b ě r  zahájí trenéři jednotlivých týmů okamžitě, abychom mohli tuto důležitou záležitost ukončit do konce února 2013 ! Vybrané peníze se seznamy platících hráčů a ostat. předejte do uvedeného termínu K.Šotovi, který následně zajistí s p.Lorencem platbu na účet FAČR.