V prvním říjnovém víkendu se našim fanouškům představí doma v Mochtíně jen naše ÁČKO mužů, které v neděli 7.10.2012 odehraje další zápas I.B třídy a to se Starým Smolivcem ! Začíná se již v 16,00 hodin.

Všechny naše další týmy hrají venku - na hřišti svých soupeřů a tam jim budeme také držet palce ! Dnes, v pátek 5.10., ale již jeden zápas naši mladežníci odehráli. O mistrovské body hráli doma naši mladší žáci a postarali se o velké drama se šťastným koncem. Hráli se Sušicí "B", se kterou v poločase prohrávali 0:4, ale ve II.poločase srovnali na 4:4 a nakonec vyhráli na penalty ! Blahopřejeme jim, patří jim i naše poděkování, stejně tak si ho zaslouží i Tomáš Kapusta, který se jim trenérsky dlouhodbě věnuje.

Sobota 6.10.2012

..od 10,00 hod. hraje naše mladší přípravka  na turnaji ve Svéradicích (Svéradice,Mochtín, Horažďovice A, Měčín)

.. od 10,00 hod. hrají naši st. žáci svůj zápas OP v Hartmanicích

.. od 10,00 hod. hrají naši dorostenci další zápas KS v Horšovském Týně. K tomuto utkání se jede autobusem, odjezd z Mochtína od hřiště je v 8,05 hod., z Klatov ze zast.MHD před Beránkem v 8,15 hod.

.. od 16,00 hod. se hraje utkání OP mužů - So Nezamyslice - Sokol Mochtín. K tomuto zápasu se jede auty, společný odj. z Mochtína od hřiště ve 14,20 hod., nominace : Kolárik J., Kloupar, Nováček, Voráč, Sysel,Troch, Šťastný, Sukovatý, Kubala, další donominuje TR J.Pavlík z řad dorostenců

Neděle 7.10.2012

.. od 10,00 hod. bude hrát naše starší přípravka na turnaji v Lubech. Startovat tam budou Luby, Mochtín, Sušice A a Plánice.

.. od 16,00 hod. je na pořadu utkání I.B třídy mužů Sokol Mochtín - Sokol Starý Smolivec. Sraz hráčů a vedení v 15,00 hod., nominace : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Staněk, Špindler, Flodr, Švátora P., Babka, Cihlář, Plánička, Hrudička, Sysel, Voráč, Sukovatý - popř. další doplnění

Na všechny zápasy srdečně zveme naše příznivce !!!