Fotbalisté So Mochtín "A" vedou stále tabulku I.B třídy, sk. "A", když ze 7 zápasů 6x zvítězili ! Tentokráte doma přesvědčivě porazili Starý Smolivec 4:0. Tři body přivezli z Hartmanic také naši st. žáci za výhru 6:0. Smůlu měli naši dorostenci, když po dobrém výkonu "jen" remisovali 2:2 a prohráli na penalty. Měli na víc. "B" tým mužů prohrál v Nezamyslicích, ale výsledek 0:4 je pro něj hodně krutý.

7.10. 2012 - I.B tř. mužů - Sokol Mochtín - Sokol Starý Smolivec  4  :  0 (2:0). Vytrvalý, celodenní déšť totálně podmáčel mochtínské hřiště, ale nakonec se počasí odpoledne umoudřilo a tak se hrálo. Louže vody sice často bránily oběma celkům v přesnější kombinaci, ale fotbal se hrál přesto pěkný a to zásluhou obou celků. Soupeř držel překvapivě s Mochtínem krok celý první poločas, branky ale dával Mochtín a to bylo důležité. Ve 12.min. se trefil Jarda Cihlář, ve 42. pak po přesném centru T.Babky z VPK hlavou přesně k tyči zakončil akci Zdeněk Plánička - 2:0. Hosté i za tohoto stavu nic nevzdali, jenže Mochtínu hrála bezchybně obrana, záloha tvořila, postupem času začala soupeře viditelně přehrávat, po pěkných akcích se ještě 2x trefil do černého Jiří Dolejš - Mochtín opět vyhrál a pojistil si s 18 body 1.místo v tabulce ! Rozhodčí Václav Sirový ze Stříbra (!), ŽK 2:3, 60 diváků, sestava : Rajtmajer, Staněk, Hrudička, Špindler, Švátora P. (80.Voráč), Dolejš T., Babka, Flodr, Dolejš Ji., Plánička (86. Sukovatý), Cihlář, branky : Jiří DOLEJŠ - 2, Jaroslav CIHLÁŘ a Zdeněk PLÁNIČKA - po 1

6.10. - OP mužů - TJ Nezamyslice - Sokol Mochtín "B"   4 : 0 (1:0). V 1.pločase byl Mochtín nečekaně lepším týmem. V 15.minutě střílí gol P.Sysel po zpětné přihrávce J.Voráče, ale rozhodčí ho na pokyn pomezního neuznal !V zápětí hosté zaútočili, naši hráči ještě nevstřebali křivdu z neuznané branky, chybovali, domácí střílí lacinou branku - škoda !  Po přestávce náš tým slevil z výkonu, znovu inkasoval, ale domácí stále nehráli nic světoborného. Přesto se jim v závěru utkání znovu podařilo skorovat, vyhráli nakonec přesvědčivě. Sestava "B" týmu : Kolárik J. ml., Bláha L., Šťastný, M.Žiak, Kloupar, Kubala, Sukovatý, Troch (46. Pavlík), Sysel, Nováček, Voráč, rozhdoval (tradičně v Nezamyslicích) Josef Abrahám ze Sušice

6.10. - KS dorostu - Horšovský Týn - Mochtín   2 : 2 (1:0). Mochtín byl v lepším mužstvem, ale nakonec zachraňoval alespoň 1 bod. Domácí totiž z minima vytěžili maximum. Vedli v poločase 1:0 a hned po přestávce zvýšili na 2:0. Mochtín zabral, vyrovnal na 2:2, měl další šance, ale neproměnil je. Na p.kopy vyhráli domácí 5:3, Mochtín přesto drží 3.místo v tabulce. Branky Mochtína : Milan ŽIAK, Daniel KOTLAN - po 1, rozhodčí p.Holeček z Hluboké

6.10. - OP st. žáků  - Sokol Hartmanice - Sokol Mochtín   0 : 6 (0:4). Mochtín byl favoritem a svoji roli v Hartmanicích potvrdil. Po 2 brankách dali : Viliam Pretzelmayer, Jan Šafránek a Tomáš Velek. Rozhodčí Jakš ze Sušice

TRENINKY mužů a dorostenců (společné) jsou od 17,30 hod. v úterý a pátek !!!