Uplynulý víkend přinesl další body některým našim týmům. Patří mezi ně především dorostenci, kteří vyhráli dost důležitý zápas v Chanovicích 1:0 a posunuli se na 2.příčku OP za vedoucí Kolinec. Doma vyhráli i naši st. žáci 4:2 nad Žel. Rudou a zatím tabulku OP vedou s náskokem 2 bodů před Dlouhou Vsí, která na ně čeká již v dalším kole ! Doma v nedělním odpoledni vyhrálo i naše béčko mužů, které porazilo poslední H.M.Boží 2:0, ale žádný oslnivý výkon to nebyl.  Z venku - z Lub přijela s těsnou porážkou 2:3 naše st. přípravka a to je velmi dobrý výsledek, s porážkou 0:1 se bohužel vrátili i naši mladší žáci z Pačejova, kde měli jasně navrch, ale dát gol se jim nepovedlo.

21.5.2011 - I.B třída mužů   Žákava - So Mochtín   3:0 (1:0). Vedoucí tým tabulky doma ještě neprohrál a ani tentokráte nezaváhal. Byl aktivnější, měl více brankových šancí, které navíc dokázal i proměnit. Naše mužstvo drželo se soupeřem vyrovnanou hru, ale ve hře dopředu to bylo slaboučké. Domácí tým šel do vedení ve 23.minutě, kdy po rohu a vyraženém míči střelu ze 17 m smolně tečnul k druhé tyči náš kapitá n JI.Dolejš. V poločase střídal nevýrazného L.Kašpara V.Špindler a byl to právě on, kdo po zaváhání s odkopem před vlastní šestnáctkou nabídl domácím v 55.minutě znovu skorovat. Pak se sice náš tým výrazně zvedl ve výkonu, soupeř ale pozorně bránil, do šancí nás nepouštěl. V 72. minutě mohl rozhodčí písknout proti domácím penaltu /jasný faul na J.Kula), ale nestalo se. Naopak, v samotném závěru zlikvidoval náš P.Rajtmajer vyloženou tutovku domácích hráčů, ale proti střele ze 4 metrů v poslední minutě byl bezmocný - 3:0.  Rozhodovala trojice rozhodčích Václav Pecl, Miloš Fillinger, Jan Krauz, sestava Mochtína : P.Rajtmajer, O.Šup, Ji.Dolejš, Zd. Plánička, T.Dolejš, St. Jarabica, J. Kul, P.Švátora (R.Troch),  L.Kašpar (V.Špindler), Zd. Novák, T.Babka (J.Křivánek).

22.5.2011 - OP mužů - So Mochtín "B" - Start H.M.Boží  2:0 (1:0). Soupeř je jasně poslední a již setupujícím týmem, ale v Mochtíně odehrál solidní fotbal. V mnoha případech byl kombinačně i herně lepší, ale v koncovce nic nevymyslel. Naše záloha tentokráte podala hodně podprůměrný výkon, plný nepřesností a to bylo znát na celé hře týmu. Ještě  že jsme se mohli spolehnout na jistého Vl. Hromadu v brance a pevnou obranu v čele s M.Bejvlem uprostřed a krajními beky - dorostenci Hrudičku a L.Bláhu. Útok byl také bezzubý, neudržel míč a po odstoupení L.Kolárika (pro zranění) se to ještě zhoršilo. Naštěstí,bojovník a tahoun mužstva Pavel Staněk se ve 23.minutě prosadil střelou k tyči, Mochtín vedl 1:0. Po změně stran se naši hráči stále více tlačili do ofenzivy, ale prosadit se v koncovce byl velký problém. Až v 83.minutě se to povedlo navrátilci P.Černému, který se postaral o zvláštní gol oboučkem, který k překvapení všech skončil v síti hostů - 2:0. S přehledem rozhodoval Ji. Klička (dřive Dykalov), ŽK 2:0, sestava Mochtína : Vl. Hromada, Ji.Švátora, M.Bejvl, A.Hrudička, L.Bláha, P.Černý, P.Staněk,  L.Kolárik (P.Bláha), M.Matoušek (V.Nováček), J.Křivánek (O. Sukovatý), Ji.Dolejš st. (M.Kloupar),branky :  STANĚK Pavel  - 1, ČERNÝ Petr - 1

Další program  v tomto týdnu :

v pondělí 23.5. - jede výprava našich mladých sportovců na atletické závody do Sušice. Jede se autobusem, z Mochtína od zast. ČSAD ve 14,45 hod., ved.výpravy K.Šot a A.Virtová

v úterý a středu (24. a 25.5) od 8,00 hod. se v Mochtíně bude konat OF MC Donald s Cupu 2011 v minifotbale

Ve středu 25.5. hrají naši st. žáci zápas v Dl.Vsi prakticky "O přeborníka okresu "od 17,00

v pátek 27.5. od 17,00 hod. hraje doma mistrák st. přípravka s Nýrskem a ml. žáci s Pačejovem odvetu o postup do finále OP!

TRENINKY mužů a dorostenců (společné) jsou v úterý a pátek od 18,00 hod.