Nastávající víkend 28. a 29.5.2011 bude pro mochtínské fanoušky trochu chudčí. Starší žáci si předehráli svůj zápas v Dl.Vsi již ve středu 25.5., kde prohráli 2:4 a klesli na 2.místo tabulky finalové skupiny OP, v pátek 27.5. byly navíc v Mochtíně předehrány další  dva mládežnické zápasy, nepřálo jim však počasí - pršelo. Starší přípravka hrála s výborným Nýrskem a prohrála 2:15 po poločase 1:7, branky Mochtína P.Toman 2, r.K.Šot. Naopak , naši mladší žáci dokázali porazit Pačejov 3:0 (3:0) - branky J.Pretzelmayer, D.Burian, V.Pretzelmayer, rozhodčí P.Švátora a tímto výsledkem si zajistili postup do závěrečného finále OP, ve kterém narazí na Start VD Luby.

Takže zbývají odehrát jen 3 zápasy našich týmů a to dorostu (venku v Hrádku), "B" mužů (venku ve V.Hydčicích) a "A" mužů, kteří jako jediní htrají doma, kde jim bude soupeřem Dl.Ves.

Sobota 28.5.2011 :

..muži "B"  zajíždí k utkání OP do Velkých Hydčic, kde utkání začíná v 17,00 hodin. Jede se auty hráčů, společný odjez je z Klatov od pošty v 15,10, z Mochtína od hřiště v 15,20 hod. Nominace :  Hromada, Švátora Ji., Staněk, Kubala, Nováček, Černý, Bejvl, Dolejší st. + dorostenci : Bláha L., Kloupar, Škoda, Matoušek M., Hrudička, Sukovatý (co J.Voráč ? - ozve se nám, kdy má volno ?)

Neděle 29.5.2011 :

.. dorostenci zajíždí k utkání do Hrádku. Jede se auty, nominaci stanovují trenéři. Začátek je v 10,00 hodin.

.. od 17,00 hod. I.B třída mužů  So MOCHTÍN - Tatran DLOUHÁ VES. Sraz hráčů i vedení v 16,00 hod., nominace : Rajtmajer, Hromada, Dolejš Ji. a T., Šup, Švátora P., Plánička, Babka, Špindler, Novák, Troch, Jarabica, Kul, Kašpar, Flodr + ještě 1 dorostenec (bude domluveno v Hrádku po utkání)

Srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce !

.. v sobotu 28.5. 2011 zajíždí řada našich mladých sportovců do Nýřan na KF v atletickém víceboji. Účast v okresním týmu odborů Sport pro všechny si vybojovali na okresním finále v Sušici (23.5.) a tak jim budeme držet palce i tentokráte. Jede se autobusem, odj. z Mochtína je již v 6,35 hod. od zast. ČSAD