V ne příliš ideálním počasí pro fotbal nastoupili dorostenci v sobotu v nezvyklém čase, 13.30 hod., na hřišti druhého mužstva tabulky. S letním počasím se obě družstva vyrovnala dobře a tak se hrál i za přispění sudího M. Holečka na OP celkem kvalitní zápas. Museli jsme oželet "Chorvaty" Potužníka, Škodu a Žiaka a tak trenér Pavlík povolal i Rubáše, který byl na hřišti na jaře poprvé. I tak nás bylo i s žákem Maderou jen 12. V první půli měli domácí mírnou převahu a častěji míč na kopačkách. I když i my jsme se dostávali na dostřel chanovické branky, vážněji jsme domácího gólmana neprověřili, naopak Pavel Kardoš musel vytáhnout bravurní zákrok po střele ze střední vzdálenosti a jednou ho po zbytečném rohu zachránila tyč, když jsme nechali hlavičkovat zcela volného Šebka, nejlepšího hráče domácích. Druhý poločas jsme byli lepším týmem a vytvořili jsme si i víc gólových šancí. Dvakrát po uličce Flodra se dostal sám před brankáře Madera, domácí golman ho včasným vyběhnutím vychytal, ale při prvním pokusu v 68. min. se míč naštěstí odrazil zpět do pole a Flodr placírkou cca z 12-ti metrů prostřelil ležícího brankáře a dva obránce na brankové čáře. Poté se také sám před brankářem objevil Rubáš, ale mířil mimo. Dvě největší šance domácích vyřešil včasným vyběhnutím Kardoš, jehož výkony jdou nahoru spolu se soupeři. Kéž by mu to vydrželo alespoň příští a poslední kolo. I přes drobné chyby zahrála vcelku spolehlivě obrana, kde byl nejlepším Hrudička a také Bláha si odehrál své. Za bojovnost lze pochválit celý tým.

Sestava: Kardoš, Malenka, Kloupar, Bláha, Hrudička, Diviš, M. Matoušek, Flodr, Sukovatý, Madera, Kuželík a Rubáš.

P.S.V neděli sraz u Lídlu v 8.30 hod., na hřišti v Mochtíně v 8.45 hod.