V úvodním zápase letošního jara ztratili naši dorostenci, stejně jako na podzim ve Svéradicích, 2 body. Ve 20. min. se horažďovické béčko ujalo vedení, když se po TK z téměř poloviny hřiště nechal brankář Kardoš přeskočit. Naši hráči srovnali o 2 min. později, když se po rohovém kopu dostal k míči Diviš a křižnou přízemní střelou překonal brankáře hostí. Hra se jinak odehrávala především uprostřed hřiště a golmani se příliš nezapotili, nejvíce práce měli se sbíráním míčů po centrech. Podobně se odvíjel i druhý poločas, bez větších šancí na obou stranách, když cca 15 minut před koncem se hosté opět prosadili ze vzduchu po tvrdém ataku brankáře. V závěru jsme nevyužili dva VPK v okolí šestnáctky, přesto se nám v 90. minutě podařilo vyrovnat, když míč se štěstím doputoval zleva doprava k volnému Vizingerovi, který zblízka srovnal na 2:2. Při penaltách dali horažďovickému brankáři vyniknout Kloupar a More, poté Škoda a Vizinger dali a M. Matoušek odmítl prodloužit penaltový rozstřel, když minul a tak hosté získali další bod. Zápas jsme museli odehrát bez dvou hráčů základní sestavy, Potužník nehrál kvůli nominaci do "A" týmu, Flodr kvůli zranění z V. Boru (a nebude to jen tento zápas). Také Hrudička byl ve včerejším utkání zraněn, ale nastoupil se sebezapřením.

Sestava: Kardoš, Malenka, Bláha, Kloupar, Hrudička, Vizinger, Žiak, M. Matoušek, Sukovatý, Škoda, More, Diviš a Kuželík.

P.S. Sraz na 2. MU v Hradešicích bude v sobotu 23.4. v 8.45 h. u Lídlu a "samodopravci" do 9.15 h. na hřišti v Hradešicích.