Nedělní zápas (17.4.) se našemu áčku mužů vůbec nepovedl. Vše nastartoval nejrychlejší gol (již ve 20.sekundě hry!), který byl v Mochtíně kdy k vidění. Bohužel, padl do sítě našeho týmu a hodně ovlivnil hru obou mužstev.

.. I.B tř. mužů - Sokol Mochtín - Svatobor Hrádek  1:2 (0:2). Naše mužstvo vstoupilo do tohoto derby utkání hodně smolně. Obdrželo gol již v úvodních sekundách, který hosty "nakopl" k maximálnímu výkonu, náš tým šel naopak viditelně do útlumu. Hráči ztráceli míče v soubojích, chyběla bojovnost, nasazení, ale i přesnost v kombinaci i zakončení. Hrádek byl u všeho dříve, bojoval, dostával se do nebezpečných brejků, celý první poločas yl lepším mužstvem. Ve 32.minutě navíc prošel středem naší obrany štírek Ondřej Matějka a svoje solo na našeho golmana Vl.Hromadu zakončil golově - 0:2. Po přestávce šel do hry P.Sysel (střídal J.Voráče), ale hned v úvodní minutě se zranil , takže další komplikace. Naši hráči ale přece jen začali hrát v brzku svoji hru, zatlačili soupeře do defenzivy a 54.minutě se dočkali i vytouženého golu. Po závaru se zblíska trefil mladíček Jan Potužník - 1:2. Šance měl Mochtín i v další části hry, bohužel bez golového zakončení. Hrádek pozorně bránil, ale navíc podnikal hodně nebezpečné brejky. V 60.minutě dokonce nastřelili břevno mochtínské branky ! V zápětí ale měl na druhé straně tutovou šanci  na gol opět J.Potužník, jeho hlavička ze dvou metrů však šla nad břevno - škoda. V dramatickém závěru byl po dvou žlutých kartách vyloučen náš kapitán Petr Švátora, přesto mohl Mochtín vyrovnat. Do zakončení se tentokráte dostal střídající Michal Kloupar, ale zblíska golmana hostů V.Rybu slabou střelou nepřekonal. Hosté výhru udrželi, z Mochtína si odvezli nečekaně všechny 3 mistrovské body. Škoda, za zlepšený výkon ve II.poločase by si naši hráči zasloužili alespoň remisu. Nutno dodat, že mužstvu citelně chyběl Jiří Dolejš a to jak v obraně, tak i v zakončení. Rozhodoval Pavol Ďugel z Tachova, ŽK 2:3, ČK 1:0 (P.Švátora), 90 diváků.

Sestava Mochtína : Vl.Hromada, T.Dolejš, M.Bejvl (67. M.Kloupar), P.Švátora, Pa. Staněk (36.O.Šup), T.Babka, Zd. Plánička, J.Kul, St. Jarabica, J.Voráč (46.P.Sysel - 47. R.Troch), J.Potužník, branky :  Jan POTUŽNÍK - 1.

TRENINKY  budou v tomto následujícím týdnu opět v úterý a pátek od 18,00 hod. , opět očekáváme účast i našich dorostenců !