V sobotu 16.4.2011 odehrálo naše béčko mužů další zápas Okresního přeboru, tentokráte na hřišti svého soupeře - ve Velkém Boru. K zápasu odjelo s několika dorostenci i novými hráči, domů se vrátilo s cenným 1 bodem, ale také s několika zraněnými hráči !

.. OP mužů - So Velký Bor - So Mochtín "B"   2 : 2 (1:2). Úvod utkání patřil jednoznačně Mochtínu, který prvních 15.minut nepustil domácí pořádně za půlku hřiště. A právě v této minutě otevřel skore náš stoper Petr Černý, který si naběhl na VPK J.Křivánka a hlavou poslal Mochtín do vedení. Domácí pak začínali hru vyrovnávat, ale naši hráči byli v 1.poločase lepší a zaslouženě ho vyhráli. Ve 30.minutě sice V.Bor srovnal na 1:1, ale o deset minut později se hlavou golově prosadil náš Lukáš Kolárik (nejlepší hráč na hřišti a s našim brankařem P.Rajtmajerem i nejlepší hráči naší zálohy) - Mochtín vedl 2:1. Vedení mohlo být i vyšší, protože P.Syslovi nebyl uznán regulerní gol, navíc Petr nastřelil i břevno domácí branky.  Zdravotní potíže potkaly již v 7.minutě Aleše Hrudičku a tak musel na plac "navrátilec" Petr Kubala (se silami ale nevydržel do konce, střídal ho ještě Sukovatý), v 55. minutě musel pro bolesti v tříslech ze hry i mladík Jiří Flodr, v 70. pak i náš Petr Četný ! Naštěstí jsme měli lidi na střídání, domácí ale vycítili šanci, vrhli se do útočení, chtěli vyhrát. Podařilo se jim vyrovnat na 2:2, v dalších šancích je vychytal náš golman Petr Rajtmajer. Na druhé straně náš Petr Sysel dal další gol, který mu opět nebyl uznán, závěrečný tlak V.Boru ale sílil, hodně mu připískával i rozhodčí.- Kuriózně ale v 89.minutě mohl poslat Mochtín do vedení opět L.Kolárik, který obešel tři hráče, ale v solo nájezdu na golmana domácích neuspěl. I tak je bodík z V.Boru cenný, Mochtín "B" si drží střed tabulky (7.místo s 24 body a skore 29:30, přebor s náskokem vedou Žichovice, které jsou na nejlepší cestě zpět do I.B třídy. Po třech letech si za Mochtín opět zakopal náš odchovanec (hokejista) Jiří Straka, hrál v záloze, dřel, hrál dobře, ale měl toho v závěru plné brejle. Bude ale platným hráčem našeho týmu, stejně jako Péťa Kubala, který dorazil, když bylo potřeba - oběma za to patří poděkování.

Rozhodoval František Petrželka, ŽK 1:4, nerovný, nepříjemný terén. Sestava Mochtína "B" : P.Rajtmajer, M.Kloupar, P.Černý (70.J.Pavlík), A.Hrudička (7. P.Kubala, 80. Sukovatý), J.Křivánek, Ji. Straka, P.Sysel, L.Kolárik, Ji.Flodr (55. M.Škoda), Zd. Novák, Ji.Dolejš st., branky :  Petr ČERNÝ - 1, Lukáš KOLÁRIK - 1.

-x-x-x

Dnes v Mochtíně odehrála svúj 1. jarní zápas i naše starší přípravka. Měla potíže se sestavou, citelně jí chyběl především zraněných golman Vlach. Mochtín - Luby 1:12 (0:6),čestný gol Mochtína dal Petr TOMAN. Rozhodčí K.Šot