V dalším zápase finálové části OP zvítězili žáci na těžkém terénu opět rozdílem třídy.

Na Šumavu jsme odjížděli s obavami jednak z počasí a jednak z absence dvou hráčů základní sestavy.Nakonec na zápas dorazilo 11. kluků a jedno děvče.

Naše obavy rozptýlil hned úvodu Radovan Madera dvěmi brankami po krásných nahrávkách Zbyňka Smolíka.Do poločasu zvýšil na 0:3 Zbyněk sólem přes půlku hřiště.Po změně stran přidal Zbyněk ještě dvě branky a zkomletoval čistý hatrick.

V zápase jsme měli ještě několik šancí,ale buď chyběl klid a rozvaha nebo i trochu toho štěstí.To nejvíce poznal netradiční exekutor VPK Mirek Zajíc,který z 25.metrů trefil horní část levé tyče.

Mile tentokrát překvapili naši"mladšíci".Velmi se mi líbila hra sourozenců Pretzelmayerových,když Aneta zvádla levou stranu obrany a Jarda pravou.Dobře zahráli i Viliam Pretzelmayer a Pavel Lorenc.

Utkání se moc nepovedlo rozhodčímu Bínovi,když po serii opačně odpískaných zákroků na obou stranách,došlo v závěru zápasu k nevybíravému zákroku na Radovana Maderu.Žlutá karta je podle mne málo,neboť šlo o úmyslný skluz ze zadu bez snahy hrát balon-ten byl v tu chvíli o dva metry dále.Ke všemu to byl zákrok na naší polovině!Doufám,že se Radovan brzy uzdraví a bude moci co nejdříve nastoupit k dalšímu zápasu.

Sestava:Kapusta-Pretzelmayerová,Zajíc,Lorenc,Pretzelmayer J.-Bejvl,Pretzelmayer V.,Smolík,Peleška-Madera,Burian

Střídal:Matejčík