V sobotu 13.11. zakončí fotbalisté-muži TJ Sokol Mochtín "A" podzimní mistrovskou sezonu 2010 derby utkáním I.B třídy na domácím hřišti v Mochtíně se Sokolem Měčín. zajímavý duel bude začínat ve 14,00 hod.

Dopoledne ve stejný den od 10,00 hodin proběhne na hřišti v Mochtíně "Slavnostní otevření zrekonstruovaných kabin TJ Sokol Mochtín" ! Rekonstrukce byla zahájena v dubnu letošního roku, financoval jí Obecní úřad v Mochtíně, který na ni získal i částečnou dotaci z Evropských fonů, prgramu LEADR (obnova venkova).  Při otevření budou asistovat i naši žáci, pak si zahrají exhibiční přátelský zápas mezi s sebou. Přijďte se podívat i Vy (fotbalisté, příznivci, sportovní veřejnost) na zrekonstruované kabiny i novou Fotbalku a také na naše žáčky, kteří nám dělají v soutěžích velkou radost  !!!

Odpoledne ve 14,00 hod. bude zahájeno mistrovské utkání I.B třídy mužů Sokol MOCHTÍN - Sokol MĚČÍN. Na poslední podzimní utkání jsou nominováni tito hráči : Vl.Hromada, Pe. Rajtmajer - Ji.Dolejš, Tom. Dolejš, St. Jarabica, V. Špindler, P.Švátora, L.Kašpar, T.Babka, Zd. Plánička, J.Kul, J.Mareš, J.Voráč. P.Sysel, Zd. Novák, D.Dvořák

Po skončení  tohoto derby zápasu se končit nebude, naopak. Fotbalisté - muži "A" i "B" (i dorostenci, kteří mužům pomáhali) jsou zváni na následnou dokopnou do nových prostor Fotbalky na hřišti. Zároveň srdečně zveme na toto závěrečné posezení (dokopnou) i manželky a přítelkyně hráčů, trenéry a funkcionáře našeho FO (včetně manželek), ale i všechny naše příznivce a věrné fanoušky !!!

TOMBOLA bude součástí dokopné ! Vyhlásíme ji tak kolem 20,00 - 21,00 hodiny a měla by nám přinést určitý zisk na pokrytí nákladů dokopné. Prosím proto všechny účastníky dokopné, aby s sebou přinesli ceny do této připravované akce !! Můžete je předávat již v sobotu dopoledne po slavnostním otevření kabin, popř. odpoledne při, nebo po mistrovském zápase, nejpozději pak při dokopné do 19,30 hod. Předem děkujeme !