K dalšímu zápasu OP žáků zajížděli tentokrát naši kluci v neděli dopoledne do Hartmanic.Do utkání jsme nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy (nemoc,rodinné důvody,start za B-tým Klatov)

Úvod duelu byl vyrovnaný do desáté minuty,protože se Mochtínští pomalu dostávali do tempa.Od této chvíle však byl zápas zcela v režii našich borců.Střelecky se dařilo Zbyňkovi Smolíkovi,který se během třinácti minut   blýskl čistým hattrickem.Dvě minuty před koncem poločasu přidal čtvrtý gól Jakub Bejvl.Po změně stran domácí dostali míč přes půlící čáru pouze při dlouhých výkopech svého golmana.Naši hráči v treninkovém tempu pohodlně dokráčeli k vítěznému konci.Brankově se opět prosadil Zbyněk Smolík a po něm naposledy v utkání Jakub Bejvl.I když se do listiny střelců  zapsali pouze dva hráči, zásluhu na výsledku má celý tým.Zvláště Jakub Rubáš zásobil útočníky chytrými přihrávkami.Nezklamali ani naši nejmladší,kteří dostali více prostoru.Tentokrát nás ani nemusí mrzet další nevyužité šance,protože dosud vedoucí Měčín ztratil doma body v remíze s Dlouhou Vsí.

Přesto je třeba nepřeceňovat dosavadní výsledky a soustředit se na další utkání.

Již tuto sobotu nás čeká zápas v Chanovicích a poté v neděli 9.5. přímý souboj o první místo s Měčínem na jeho půdě.

Sestava:Beneš-Bočkay,Bejvl,Rubáš,Zajíc-Žiak,Pretzelmayer,Smolík,Malenka-Peleška J.,Lorenc

Střídali:Řeřicha,Nebeský,Peleška P.