Fotbalový víkend 24.-25.4.2010 přinesl radost jen našim mládežníkům - žákům a st. přípravce. S vysokou porážkou se museli naopak vyrovnat naši muži "A" i "B" a také naši nejmenší fotbalisté - mladší přípravka. Dorostenci nehráli, jejich zápas s Kolincem byl odvolán a bude odehrán v náhradním termínu (dojednává se). Porážky  mužů s hratelnými soupeři varují.  Bez golů se ale nevyhrává a naši muži nevstřelilli za celý víkend ani jeden gol ! Hlavně pak postavení áčka mužů v tabulce I.B třídy začíná být přímo kritické. Doufejme, že to bylo poslední jarní zaváhání a již v příštím důležitém zápase doma s Předenicemi se podaří Mochtínu konečně naplno bodovat !!!

Výsledky mládeže : OP ml. přípravka - Mochtín - TJ Klatovy "A"  0:14 (0:6), r.K.Šot,

OP st.přípravka - Ž.Ruda - Mochtín 3:6 (1:2), branky : Jan ŠAFRÁNEK 4,Tomáš TRUCHLÝ a Marek VLACH 1, r. V.Husník,

OP žáků - Hartmanice - Mochtín 0:7 (0:4), branky : Zbyněk SMOLÍK 5, Jakub BEJVL - 2, r.Brůha

Výsledky dospělých :

.. OP mužů - So Mochtín "B" - FK Janovice  0 : 4 (0:2). Do 20 minuty to byl zápas v režii našich fotbalistů, kteří hráli hodně ofenzivně, chtěli (po Veřechovu) i doma bodovat. Zakončení ale bylo žalostné, nakonec to dopadlo právě naopak. Ve 21.minutě měl tutový gol na kopačce náš Pavel Zoubek - nedal, vzápětí kopal náš kapitán Petr Černý penaltu (faul na P.Staňka), ale ani on neuspěl, trefil jen břevno ! Vzápětí po brejku šli hosté nečekaně do vedení a o dvě minuty ho navýšili druhým golem, když trestali chybu našeho golmana. I za tohoto stavu se Mochtín pokoušel alespoň o zisk jednoho bodu. Zakončení však vázlo, naopak, v závěru zápasu soupeř své vedení ještě navýšil na konečných 4:0. Výsledek je krutý, ale více mrzí zranění P.Zoubka a V.Nováčka, kteří nedohráli. Rozhodoval Vl.Pastyřík, ŽK 0:1, 60 diváků. Sestava : Tomaka, Staněk, Křivánek, Švátora Ji., Černý, Nováček (Sysel), Zoubek (Kloupar), Dolejš Ji.st. (Kubala), Kolárik L., Pavlík, Nový (Bláha L.).

..I.B tř.mužů - So Měčín - So Mochtín  4 : 0 (1:0). Souboj týmů, které potřebují body k záchraně jako soli, vyzněl jednoznačně pro domácí Měčín. Výsledek však rozhodně neodpovídá předváděné hře na hřišti. O bodech však rozhodují branky a ty při vyrovnané hře v poli dávali jen domácí. Tu důležitou první, přesnou k tyči již v 11.minutě Šlais. Mochtín dřel, hrál ofenzivně, hlavně ve druhém poločase měl převahu, ale golu se nedočkal. Domácí totiž v klíčových momentech podržel brankář Šlaich, jeho spoluhráči pak v závěru utkání po brejkových akcích (chodili do otevřené obrany) navýšili skore až na neuvěřitelných 4:0. Nutno dodat, že před druhým golem zahrál domácí střelec D.Němec rukou, ale protesty našich hráčů byly marné, a i další dva goly v samotném závěru byly hodně laciné. Rozhodoval L.Sziustay, ŽK 2:2, ČK 0:1 (Z.Novák po 2ŽK), 80 diváků. Sestava : Hromada, Jarabica, Podráský, Švátora P., Šup, Dolejš Ji., Babka, Plánička (72. Sysel), Voráč (72. Kašpar), Novák, Tykal.

TRENINKY mužů : pokračují v Mochtíně stále v úterý a pátek od 18,00 hod.