První květnový víkend přinese fanouškům Sokola Mochtín řadu zajímavých zápasů. Jeden z nejdůležitějších pak v neděli 2.5.2010, kdy muži "A" So Mochtín doma hostí v boji o body do tabulky I.B třídy, fotbalisty TJ Sokol Předenice.

Sobota 1.5.2010 :

.. od 10,00 hod. doma OP dorostu So MOCHTÍN - SK BOLEŠINY

.. muži "B" So Mochtín zajíždí k utkání OP do NEZAMYSLIC. Zápas tam začíná v 17,00 hod., jede se auty. Spol. odjezd z Klatov od pošty v 15,00 hod., z Mochtína od hřiště pak v 15,15 hod. NOMINACE hráčů : Švátora Ji., Staněk, Černý, Dolejš st., Křivánek, Zoubek, Pavlík, Kolárik st., Šup, Čeleda - další hráči budou donominováni v sobotu po utkání dorostu. Ozvat by se měli co nejdříve (tel.K.Šotovi  - 605 357370) P. Kubala a L.Kolárik !

.. st. přípravka zajíždí do CHANOVIC, kde hraje od 14,30 hod.   -  žáci  tam sehrají mistrovský zápas OP také, ale již od 10,00 hodin.   Držíme jim palce !

Neděle 2.5.2010

.. I.B třída mužů - od 17,00 hod. doma So MOCHTÍN "A" - So PŘEDENICE, sraz hráčů v 16,00 hod., NOMINACE hráčů : Rajtmajer, Hromada, Podráský, Špindler, Plánička, Babka, Dolejš Ji.ml., Švátora P., Novák, Kašpar, Tykal, Jarabica, Voráč, Hořejší, Černý

Bude to hodně důležitý - doslova existenčí zápas se soupeřem, který je rovněž v pásmu sestupu, ale na jaře 2010 patří k nejlepším. Získal již neuvěřitelných 13 mistrovských bodů !               O to více budou naši fotbalisté potřebovat podporu našich fanoušků.

Srdečně je všechny zveme !!!

P.S.  - všem hráčům So Mochtín připomínám jejich povinnost uhradit hráčské (členské) příspěvky na 1.pololetí tohoto roku 2010 !