O víkendu 24.-25.4.2010 odehrají fotbalisté So Mochtín řadu důležitých mistrovských zápasů a to doma i na hřištích soupeřů. Budeme jim držet palce !

SOBOTA 24.4.2010

..starší přípravka So Mochtín zajíždí do Železné Rudy, kde zápas OP začíná v 10,00 hod.

..dorost So Mochtín měl hrát od 10,00 hod. v Kolinci, ale zápas se nakonec NEHRAJE (!!!),byl odvolán  pro zdravotní potíže hráčů soupeře. POTVRZENO OFS Klatovy. Nevadí, některé hráče opět použijeme do týmu mužů "B", který odpoledne hraje doma s FK Janovice !

.. muži "B" So Mochtín hrají doma zápas OP mužů s FK Janovice, který začíná v 17,00 hod., sraz je v 16,00 hod. - NOMINACE : Tomaka,Švátora Ji.,Dolejš st.,Zoubek,Čeleda(?),Staněk, Křivánek, Pavlík, Kolárik L., Černý (?), Nováček , Nový, Pavlík,Sysel  + dorostenci Bláha L.(?) a Kloupar (?)   -  hráči s otazníkem oznámí obratem K.Šotovi (605 357370) zda budou moci přijít, aby mohla být případně zajištěna náhrada !

NEDĚLE 25.4.2010

.. mladší přípravka  doma od 10,00 hod. Sokol MOCHTÍN - TJ KLATOVY "A"

.. žáci So Mochtín zajíždí do Hartmanic, kde hrají zápas OP od 10,30 hod.

.. muži "A" Sokola Mochtín odehrají další zápas I.B třídy v MĚČÍNĚ . Okresní derby začíná již v 15,00 hodin, k zápasu jedeme auty , společný odjezd z Mochtína je ve 13,30, z Klatov od pošty ve 13,40 hodin. NOMINACE : Hromada, Rajtmajer, Dolejš Ji., Šup, Jarabica, Babka, Podráský, Plánička, Voráč, Sysel, Tykal, Novák, Kašpar, Švátora P.

Srdečně zveme na všechny zápasy naše příznivce !!!

P.S. - zároveň připomínám všem hráčům , aby co nejdříve uhradili hráčské (členské) příspěvky na I.pololetí r.2010 ! Termín je stanoven do 10.5.10, ale nenechávejte to na poslední chvíli.   Muži platí 350,- Kč (aktivní trenéři a rozhodčí 50,- Kč), dorostenci 250,- Kč. Peníze předávejte Ji.Podráskému a K.Šotovi !