V sobotu 07.09.2024 jsme na domácím hřišti v Mochtíně přivítlali tým FC Švihov/ Nýrsko B. V neděli 08.09. 2024 se odehrálo další mistrovské utkání U12 , kdy jsme v Klatovech přivítali tým SKP České Budějovice.
KT/Mochtín 11 : 0 FC Švihov/Nýrsko B   ( 7 : 0 )
branky : 2,18,23,40,59, 62 min Rejžek Ondřej
              12 min Fišr Michal
              13.min Němeček Jakub
              26 min Hanzlík Daniel
              31 min Tsizdyn Taros
              48 Kacerovský Kryštof
Na tento zápas jsme měli k dispozici 13 hráčů. Od první minuty jsme byli lepším týmem. Naši hráči svého soupeře přehrávali. Vytvářeli si brankové příležitosti, které dokázali proměňovat krásnými brankami. Soupeř se snažil hrát kombinační fotbal, ale kvalita byla po celé utkání na naší straně. Soupeř si ve druhém poločase vytvořil dvě brankové příležitosti, které dokázal náš brankář výbornými zákroky zlikvidovat. Soupeři bych chtěl poděkovat, že se snažil po celé utkání hrát fotbal a že i přes nepříznivý výsledek to nezabalil. Po zápase jsme si mohli po delší době zakřičet vítězný pokřik.
Sestava : Matějka Marek ( hráč KT )
                Ryneš Ondřej, Kubaň Tomáš, Kubaňová Kateřina, Němeček Jakub ( hráči MO )
                Rejžek Ondřej, Hanzlík Daniel, Tsizdyn Taros, Tsizdyn Maxim, Bureš Lukáš, Bureš Tomáš, Fišr Michal, Kacerovský Kryštof ( hráči KT )
Trenér : Cihlář Jaroslav ml. Fišr Michal
U12 3 : 9 SKP České Budějovice   ( 0 : 2 )
branky : 30 min Hromada Lukáš
              33 min Kolář Tobias
              63 min Rejžek Ondřej
k zápasu nastoupili  mochtínský hráči - Kubaň Tomáš, Kubaňová Kateřina, Ryneš Ondřej, Němeček Jakub, Kolář Tobias
Ve středu 11.09.2024 od 17:00 hodin  na hřiši Hrádek u Sušive  vložené kolo U12 proti FK Horažďovice.
V sobotu 14.09.2024 od 10:00 hodin zajíždíme do Benešova.
Ve čtrvtek 12.09.2024 od 17:00 hodin v Mochtíně přivítáme tým TJ Sušice B.
V sobotu 14.09.2024 od 13:00 hodin zajíždíme do Chanovic.