V sobotu odpoledne zajížděli mladší žáci k dalšímu mistrovskému utkání okresního přeboru do Sušice.
V neděli odpoledne se odehrálo další kolo divize ml. žáků a v něm jsme hostili na hřišti v Klatovech tým z Rokycan.

Sušice B 2 : 1 KT B/ Mochtín  ( 1 : 1 )

branka : 30 min Fišr Michal

Zajížděli jsme zatím ke třetímu týmu průběžné tabulky a nutno podotknout, že jsme se soupeřem po celé utkání drželi krok. Hráči se po celé utkání snažili, bojovali a hlavně se drželi pokynů. Zkusili jsme změnit rozestavení na 2 - 4 - 1 a nutno dodat, že toto rozestavení nám sedlo. Výborně v obraně zahráli krajní hráčí a střed hřiště se nám povedlo zahustit a směrem dopředu jsme měli více hráčů zapojených do útoku. Škoda že jsme v jednom momentě špatně rozehráli od branky a soupeř naší chybu potrestal. Za dnešní zápas bychom chtěli všem hráčům poděkovat za jejich nasazení a věřit, že v příštím zápase už urvem nějaký ten bodík.

Sestava : Tsizdyn Maksym - brankář
                 Kolář Tobias, Ryneš Ondřej, Ryneš Tomáš, Němeček Jakub, Potužák Vít, Hodek Josef, Kubaň Tomáš, Kubaňová Kateřina ( hráči Mochtína )
                 Fišr Michal, Žambůrek Patrik, Kindelmann Lukáš, Michálek Marek, Smolař Matěj ( hráči Klatov )

Trenéři : Kolář Zdeněk, Fišr Michal

U12 divize Klatovy 2 : 8 Rokycany  ( 0 : 4 )

branky : 68 a 79 min Rejžek Ondřej

V dnešním zápase dostali příležitost někteří hráčí , kteří minulé zápasy nehráli. Tento zápas se hodnotí o mnoho lépe než ty předešlé. Ze soupeřem jsme hráli naprosto vyrovnanou partii. Dařila se nám kombinace a hlavně v útočné fázi jsme dokázali být nebezpečný a vstřelit dvě krásné branky. Mám velkou radost, že děti po předešlích vysokých prohrách nepřestávají na tréninkách pracovat a dnešní zápas i když zase bez bodu jim byl malou odměnou za celý týden. Chtěl bych všechny hráče pochválit.

Sestava : Fišr Michal - brankář
                Kubaň Tomáš, Ryneš Ondřej, Němeček Jakub, Houdek Tomáš, Kubaňová Kateřina ( hráči Mochtína )
                Nudera Daniel, Rejžek Ondřej, Kacerovský Kryštof, Smolař Matěj, Šedlbauer Vojtěch, Kindelmann Lukáš, Hanzlík Daniel, Hromada Lukáš ( hráči Klatov )

Trenéři : Fišr Michal, Pytel Jiří