A je to tady - s turnaji pro fotbalové přípravky se roztrhnul pytel ! Hned v úvodním zářijovém víkendu budeme v Mochtíně pořádat dva turnaje a to pro starší přípravku a mini-přípravku - přijďte se podívat ! Mladší přípravka Sokola Mochtín navíc vyráží v neděli 4.9. na turnaj do Nalžovských Hor.

SOBOTA 3.9.2022

od 10,00 hod. v Mochtíně - TURNAJ starších přípravek za účasti družstev : Žichovice, Nalžovské Hory, Bolešiny, Sušice  a Sokol Mochtín

NEDĚLE 4.9..2022

od 10,00 hod. v Mochtíně - VELKÝ PODZIMNÍ TURNAJ MINI-PŘÍPRAVEK
za účasti 12 družstev, včetně našeho týmu Sokola Mochtín

od 10,00 hod. v Nalžovských Horách - TURNAJ mladších přípravek za účasti 5 družstev, včetně družstva Sokola Mochtín

Přijďte se podívat, přijďte podpořit naše nejmladší sportovce !

JEN připomínám,

že pravidelně treninky mladší a starší fotbalové přípravky probíhají na hřišti v Mochtíně každé pondělí a čtvrtek od 17,30 hodin.

ve stejné dny i se stejným začátkem má trenink též Školička sportu a mini-přípravka
!

NÁBOR nových zájemců o sportování do všech uvedených družstev již běží, přiveďte a přihlašte své ratolesti u trenérů jednotlivých družstev - budete vítáni !   Z řad rodičů hledáme i pomocné trenéry !

Do Školičky sportu a mini-přípravky mohou chodit děcka již ve věku  od 4 let a výše !