Na poslední trenink v hale se dotavili dva kluci!Nemocní byli tři,omluvil se jeden,i když pozdě.Nejde o to,že nepřišli-je možné že marodili,ale to,že se nikdo neobtěžuje napsat alespoň esemesku je zarážejíci.Vždyť většina kluků hraje od šesti let(někdo i od čtyř),takže by měli mít už zažité základní pravidla slušnosti a odpovědnosti.Přece jim musí být jasné,že hala není zadarmo a pokud se trener nedoví včas o nepřítomnosti nemůže ani trenink odvolat a hala se platí jako kdybychom trenovali.Zarážející je,že to nebyl prvnípřípad,kdy se hráči neomluvili.S takovým přístupem mám velké obavy jestli vůbec dohrajeme sezonu.O umístění ve finálové skupině  nelze ani mluvit.Bohužel celé to odnese právě pár poctivců,kteří mají zájem fotbal hrát.

Po poznatcích posledních měsíců silně uvažuji o ukončení trenerské práce u žáků a nemám nejmenší chuť dále pokračovat.Pouze vědomí,že v případě nedokončení soutěže,by klub platil obrovské peníze mě drží v Mochtíně.

Zamyslet se mohou také rodiče nad tím,jak si váží toho,že se jim někdo stará o děti,zadarmo a na úkor vlastního volného času.Tím nemyslím jen sebe,ale všechny trenery mládeže v Mochtíně,zvláště pak Tomáše Kapustu,který dokonce v jednu dobu měl na triku jak starší tak mladší minižáky a jen jeho zásluhou se fotbalový potěr v Mochtíně rozrůstá.

Co říci na závěr?Asi jen to,že se snad najde někdo kdo se postará,aby příští generace měla kde hrát fotbal,nebo že si konečně hráči uvědomí pro koho se to vlastně všechno dělá.