V neděli 20.června 2021 odehrálo svůj jediný přípravný zápas (před krátkou letní přestávkou) i naše béčko mužů. Soupeřem mu byl tým Sokola Běšiny, posílený o několik hráčů z Měcholup a Neznašov.
Dopoledne byl v Mochtíně navíc odehrán další turnaj a to mini přípravek, ve kterém stratovaly dva týmy Sokola Mochtín, Nýrsko a Bolešiny.

přípravný zápas mužů - Sokol Mochtín "B" - Sokol Běšiny   1 : 2 (0:0)
   I tento zápas provázelo úmorné vedro, bylo to náročné pro hráče obou týmů. Byl to vyrovnaný duel se šancemi na obou stranách. V 1.poločase náš tým nastřelil 2x břevno a neproměnil penaltu, ale i hosté trefili tyč a měly i další slibné golové příležitosti. Golů se fanoušci dočkali až po přestávce. Mochtín vedl 1:0 od 57.minuty brankou Jar. Pretrzelmayera, hostům však patřil závěr utkání, ve kterém se golově prosadil v 71.min. Jiří Vališ a v 76.min. Vaněk, který stanovil konečný výsledek 1:2. Rozhodoval Jiří Dolejš st.
    
   Nyní následuje pro naše fotbalisty - muže A i B krátká letní přestávka. S treninky se začne již v úterý 6.července od 18,00 hod., pak pátek 9.7. od 18,00 hod.

1. přípravný zápas je na pořadu v sobotu 10.7. od 17,00 hod. So Mochtín - So Mrákov

2. příprav. zápas se bude hrát v SO 17.7. od 17,00 hod. So Mochtín - SK Bolešiny

pravděpodobně v SO 24.7. od  ?  se bude hrát utkání So Běšiny - So Mochtín B

Na 31.7. - 1.8.2021 je naplánováno již 1. kolo mistrovských soutěží dospělých - nový soutěžní ročník 2021/2022  !  Naše áčko bude hrát krajskou I.A třídu, "B" tým pak okresní přebor


       TURNAJ mini přípravek

uspořádal náš fotbalový oddíl v NE 20.6.2021 za účasti 4 týmů, z toho dva byly Sokola Mochtín. Odehráno bylo 6 zápasů a naše "áčko" porazilo všechny své soupeře a naznačilo, že v něm vyrůstají šikovní mladí sportovci. Na 2.místě skončilo Nýrsko, 3. Bolešiny, 4. So Mochtín B
      Každý účastník obdržel sladkou odměnu, hrálo se za nepříjemného horkého počasí, ale děcka to zvládla.

PŘIPRAVUJEME :

pátek 25.6.2021
od 19,00 hod. VALNÁ HROMADA TJ Sokol Mochtín v zasedačce na OÚ v Mochtíně. Srdečně jsou zváni členové naší TJ starší 15 let - prosíme o dochvilnost !

sobota 26.6.2021 od 10,00 hod. v Mochtíně - TURNAJ starších přípravek za účasti družstev: So Mochtín, So Kolinec, SK Nalžovské Hory, SK Bolešiny, Start Luby B - turnaj je pořádán v rámci oslav 50. výročí fotbalu v Mochtíně - na všechny účastníky čeká pamětní medaile k tomuto výročí. 

neděle 27.6.2021  od 16,00 hod. DOKOPNÁ Školičky sportu a mini přípravky.
Na zakončení 1.pololetí roku 2021 si děcka zasportují, zasoutěží, zahrají fotbálek proti rodičům,připraven bude táboráček k opekání vuřtů. Pro mladé členy naší TJ máme připravené i pamětní medaile k 50.výročí fotbalu v Mochtíně.
   


Přidat komentář