Naši muži musí po úspěšném začátku v novém soutěžním ročníku "skousávat" další krutou porážku. Áčko vysoko prohrálo  v neděli 13.září 2020 v Sušici, béčko podobným výsledkem doma s TJ Měcholupy. Obě mužstva trápí marodka hráčů, jejich neúčast je citelně znát.

.. I.A třída mužů TJ Sušice - TJ Sokol Mochtín   7 : 1  (2:1)
Domácí Sušice zatím nezískala ani bod, ale na tento derby zápas vyrukovala již v plné síle i s dvojicí navrátilců z Německa Králíkem a Vrhelem, kteří svému mužstvu pomohli svými goly k vysokému vítězství. První polovina 1.poločasu patřila domácímu mužstvu, které šlo do vedení brankou Králíka ze 23.minuty. A když ve 32.min. Vrhel přidal druhý gol, vypadalo to s domácí družinou dobře. V další části 1.poločasu se ale Mochtín zvednul, měl více ze hry. Ve 38.min. snižuje náš Tomáš Velek na 2:1 a o 4 minuty později měl vyrovnávací gol na svých kopačkách Spasov Spas. Golovou tutovku však neproměnil a to byla velká škoda. Náš tým pokračoval v solidním výkonu i po přestávce, ale... pak to přišlo. V 61.minutě se znovu golově prosadil domácí kanonýr Miroslav Vrhel - zvyšuje již na 3:1, domácímu týmu "narostla křídla", Mochtín naopak šel do hlubokého útlumu a tvrdě za to inkasoval. Sušice během 5 minut vstřelila další 3 branky, v 79.min. Vašák přidal ještě jednu, Mochtín odjel ze Sušice s debaklem 7:1 ! O výhře soupeře rozhodla jeho nesmírná bojovnost, důraz, nasazení, touha po zisku mistrovských bodů. Rozhodčí Marek Pavel, AR Pressl Václav, Petrželková Kateřina, DS Svoboda Alois, ŽK 1:2, 150 diváků. Sestava Mochtína : Prokop Daniel, Bejvl Jakub, Dolejš Jiří (69. Blahník Matyáš), Gajdušek David, Čeleda Jiří (46. Pretzelmayer Viliam), Kapusta Matěj (46. Osvald Jaromír), Smolík Zbyněk, Spasov Spas, Strejc Stanislav, Velek Tomáš, Šafránek Jan, branka : VELEK Tomáš


.. OP mužů TJ Sokol Mochtín "B" - TJ Měcholupy    O:7 (0:4)
Hosté byli velkými favority v zápase proti naší oslabené záloze a svoji roli potvrdilí herně i výsledkově. I tentokráte budou patřit ke kandidátům na celkové prvenství v OP a tím i na postup do I.B třídy. Do vedení šli již ve 3.min. laciným golem a postupem času svoji převahu vyjadřovali dalšími goly. Náš tým se převážně bránil, brankáře hostů prakticky pořádně neprověřil. Rozhodčí Abrahám Josef, AR byli Matějka Aleš a Klištinec František, ŽK 3:1, 80 diváků. Sestava Mochtína : Švátora Petr, Plánička Zdeněk, Šup Ondřej, Vlk Tomáš, Pryimak Maksym, Prokop Marek, Podráský Jiří, Staněk Pavel, Rajtmajer Kamil (75. Kiklhorn Jan), Potužník Ladislav (58. Kanta Tomáš), Sádlík Martin

Naše starší přípravka se v SO 12.9. zúčastnila 2.okresního turnaje a to v Nýrsku, mladší přípravka So Mochtín pak byla v NE 13.9. na turnaji v Janovicích

TRENINKY pokračují v zaběhnutých dnech a časech.

Ml. a st. přípravka + Školička sportu - v pondělí a čtvrtek od 17,30 hod.
muži - úterý a pátek od 18,00 hod.

Další herní plán našich družstev:

pátek 18.9. od 17,30 hod. v Mochtíně - přátelské utkání Starých gard So Mochtín - FK Staňkov

sobota 19.9. od 10,00 hod. v Unějovicích - turnaj st. přípravek i za účasti dr. So Mochtín
                     od 13,30 hod. v Mochtíně I.A třída mužů TJ So Mochtín "A" - TJ Žichovice

neděle 20.9.
od 10,00 hod. v Nýrsku - turnaj mini přípravek i za účasti dr. So Mochtín
                     od 14,30 hod. v Klatovech - turnaj ml.přípravek    "            "           "
                     od 16,00 hod. v Lubech OP mužů Start Luby "B" - So Mochtín "B"
Přidat komentář