A je tady další květnový víkend, který přinese další fotbalové bitvy o mistrovské body. Našim fanouškům se doma představí naše áčko mužů, které v sobotu 25.5. přivítá Kralovice. Naopak ven jede st. přípravka i "B" muži.

SOBOTA 25.5.2019

..
od 10,00 hod. v Kašperských Horách - turnaj starších přípravek za účasti těchto družstev :
TJ Kašperské Hory, Start Luby B, Sokol Nalžovské Hory a TJ Sokol Mochtín.
Sraz našich kluků přímo v Kašp. Horách na hřišti do 9,30 hod.

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů TJ Sokol Mochtín -  TJ Sokol Kralovice
 Tradiční soupeř z horní poloviny tabulky - očeká vá se vyrovnaný souboj o cenné mistrovské body. Přijďte se podívat a podpořit naše fotbalisty !

NEDĚLE 26.5.2019

..  od 16,00 hod. ve Strážově - OP mužů SK Kovodružstvo Strážov - TJ Sokol Mochtín "B".   K utkání se jede auty, odjezd z Mochtína od hřiště ve 14.25 hod., z Klatov (z parkoviště od Kauflandu) ve 14,35 hodin.Přidat komentář