Blíží se další fotbalový  víkend, který přinese nejen okresní derby I.A třídy Horažďovice - Mochtín, ale též důležitý zápas OP mužů mezi naší zálohou a Žel. Rudou. Před tím však musíme v pátek 5.dubna
ještě zabrigádničit na našem hřišti, které potřebuje opět nutnou opravu - přijďte v hojném počtu !

PÁTEK 5.4.2019
.. od 17,00 hod.   b r i g á d a  na hřišti v Mochtíně, které bylo nedělním zápasem  na některých místech značně poškozeno a musíme ho proto opravit. Opět budeme dosypávat nerovnosti pískem, přijďte v hojném počtu, ať to zvládneme do treninku, který pak začíná v 18,00 hod.
    Kdo může, přijde pomoci již ve čtvrtek odpoledne (od 17,30 hod.), to budeme vytahovat zabořené drny z trávníku na hlav. hřišti !  Pak se teprve mohou nerovnosti dosypávat pískem.  Děkuji předem za Vaši snahu a pmoc.

SOBOTA 6.4.2019
... od 16,30 hod. v Horažďovicích - I.A třída mužů FK Horažďovice - Sokol Mochtín
K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína v 15,05 hod.

NEDĚLE 7.4.2019

... od 16,30 hod. v Mochtíně - OP mužů Sokol Mochtín - "B" - SRK Železná Ruda Pro naší zálohu dost důležitý zápas, ve kterém bude chtít zabodovat naplno, aby se vyhnula záchranářským problémům

          Na uvedené zápasy srdečně zveme všechny naše fanoušky a příznivce !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit