. Tři "povinné" body uhrálo naše Áčko mužů v neděli 31.3.2019 doma proti papírově slabšímu Bukovci. Vyhrálo sice 3:1, ale bylo to hodně upracované vítězství, o to více je třeba si ho cenit ! V tabulce I.A třídy si Mochtín stále drží skvělou 5.příčku.

... I.A třída mužů - TJ Sokol Mochtín - SK Plzeň - Bukovec     3 : 1 (2:0).
Podle "papírových" předpokladů to měl být jednoznačný zápas ve prospěch Mochtína, ale nebyl. Naši fotbalisté byli sice více u míče, měli více ze hry i šancí, ale i soupeř dokázal naši obranu "pozlobit". Naštěstí bez golového efektu. Do vedení poslal náš tým ve 14.minutě krásnou střelou ze 24 m Matěj Kapusta, levačkou zamířil přesně k tyči - 1:0. A když ve 32. min. potrestal svým golem nerozhodnost hostující obrany Jan Šafránek, vedl Mochtín pohodově 2:0, vše nasvědčovalo tomu, že kráčí za jednoduchou výhrou. Hosté se sice snažili, ale nic mimořádného nevymysleli, bohužel v další části hry toho moc nevycházelo ani našemu mužstvu. Mělo sice stále převahu, bohužel, finální přihrávka do golu chyběla, navýšení skore nepřicházelo a tak přišel trest. V 65. min. se šikovně uvolnil na hranici velkého vápna rychlonohý kanonýr hostů Filip Vraštil a utaženou střelou snižuje na 2:1. Kontaktní gol hosty "nakopnul", pustili se do další ofenzivy, chtěli alespoň vyrovnat. To se jim naštěstí nepodařilo, naopak, v 89.min. se našemu celku povedla pěkná útočná akce, která přesnou kombinací dospěla až v golové zakončení. Přesně k tyči se trefuje Jiří Dolejš, nejlepší hráč našeho týmu (na rozdíl od některých hráčů, kteří již jen "šlapali vodu" stíhal po celý zápas bránit, rozehrávat i útočit !) , svým golem uzavírá účet na konečných 3:1 !  Rozhodoval Tomáš Doksanský, AR Radek Schveinert, Vladimír Čermák, DS Alois Svoboda, ŽK 1:3, 80 diváků,
   Sestava Mochtína : Blahník Matyáš, Bejvl Jakub, Žiak Jan (77. Švátora Petr), Staněk Pavel, Gajdušek David, Novák Zdeněk (66. Cihlář Jaroslav), Kapusta Matěj, Dolejš Jiří, Pretzelmayer Viliam, Smolík Zbyněk (Velek Tomáš),  Šafránek Jan,  branky :  KAPUSTA Matěj, ŠAFRÁNEK Jan, DOLEJŠ Jiří 


TRENINKY mužů budou v tomto týdnu v úterý a pátek od 18,00 hodin !

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit