Mistrovský fotbalový podzim 2018 se pomalu blíží ke svému závěru. St. přípravka již skončila, "B" muži hrají zápas posledního kola v Bolešinech (čeká je ale ještě dohrávka se Strážovem), ÁČKO doma ve 13.kole přivítá nováčka I.A třídy ze Staňkova.

SOBOTA 3.11.2018

... od 14,00 hod. v Bolešinech - OP mužů SK Bolešiny - TJ Sokol Mochtín "B".
K utkání bude spol. odjezd auty z Mochtína od kabin ve 12,50, ostatní sraz přímo v Bolešinech na hřišti ve 13,00 hod.

NEDĚLE 4.11.2018

... od 14,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů  TJ Sokol Mochtín - FK Staňkov .
Bude to souboj sousedů v tabulce. Náš tým je zatím na průběžném 4.místě se 23 body, soupeř má jen o 1 bodík méně a je na 5.příčce. Bude to bitva - přijďte se podívat !


 Srdečně zveme nejen příznivce a fanoušky TJ Sokol Mochtín, ale i širokou sportovní veřejnost !!!


U p o m í n k a  :

Připomínám   
těm našim hráčům a členům TJ Sokol Mochtín, kteří ještě nemají uhrazený členský příspěvek za II.pololetí roku 2018, aby tak učinili co nejrychleji ! Aktivní hráči platí 600,- Kč, ostatní 200,- Kč, důchodci (ně) 100,- Kč.   Děkuji !
  
    
Přidat komentář