Rozmary počasí ze soboty na sváteční neděli 28. října 2018, kdy slavíme 100 let vzniku samostatného Československa, jsou tak veliké, že se musela zrušit celá řada plánovaných akcí, včetně mistrovských fotbalových zápasů ! Mezi nimi je i utkání OP Mochtín "B" - Strážov !

     V noci pršelo, pak přešel déšť ve sněžení - v 10,00 hod. byla v NE 28.10. na hřišti v Mochtíně 5 cm vrstva mokrého sněhu !  Po jednání s STK OFS Klatovy a se soupeřem se nakonec odpolední zápas mužů So Mochtín "B" - SK Kovo Strážov  RUŠÍ !!!

    Oba oddíly se zároveň dohodly na náhradním termínu odehrání tohoto zápasu a tím je : sobota 10.11.2018 se začátkem ve 14,00 hod. v Mochtíně .  Hráči, fanoušci - počítejte s tím !!!

TRENINKY  mužů by měly být v úterý a pátek od 18,00 hod. v Mochtíně, ale ...... i treninkové hřiště je pod sněhem a vodou.  Počasí se však má rapidně zlepšit a tím i naše hřiště.

Jsme domluveni, že páteční trenink bude na 100%, zda bude zrušen úterní , o tom dá vyrozumění "skupině" trenér Jiří Dolejš.
Přidat komentář