A máme tu pozvánku na druhý zářijový víkend 2018, ve kterém se do hry dostávají i naši nejmladší fotbalisté - t.j. starší přípravka, pro kterou pořádáme v sobotu 8.9. od 14,00 hod. úvodní turnaj podzimní série. Béčko mužů v sobotu vyráží do Železné Rudy, ÁČKO se pokusí doma v neděli 9.9. naplno zabodovat v derby I.A třídy mužů Mochtín - Horažďovice !

SOBOTA 8.9.2018

... od 14,00 hod. v Mochtíně - TURNAJ starších přípravek za účasti družstev : Sokol Mochtín , FC Švihov/So Měčín, SK Bolešiny a Start Luby "B".

... od 17,00 hod. v Železné Rudě - OP mužů  FJ SRK Železná Ruda - Sokol Mochtín "B"

  Společný odjezd auty od kabin je v 15,05, z Klatov od pošty pak v 15,15 hod.

NEDĚLE 9.9.2018

... od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů TJ Sokol Mochtín - FK Horažďovice


              Na uvedený turnaj přípravek i na oba mistrovské zápasy našich mužů zveme srdečně všechny příznivce TJ Sokol Mochtín i širokou sportovní veřejnost !!!


Výběr členských příspěvků

Dovoluji si touto cestou připomenout trenérům, cvičitelkám a pověřeným osobám výběr členských příspěvků od všech členů TJ Sokol Mochtín za II.pololetí roku 2018, který je zapotřebí udělat co nejrychleji !!! 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit