Na základě vzájemných dohod mezi kluby dochází u některých plánovaných zápasů našich mužů v přípravě i v nastávajícím novém soutěžním ročníku k několika změnám termínů i hřišť. Viz níže.

Zůstává v platnosti :

... ČT 2.8. od 18,00 hod. v Mochtíně - přípravný zápas mužů So Mochtín - Start Luby

... SO 4.8. od 9,00 hod. v Nýrsku pod sjezdovkou - 9. ročník Nagasaky Cupu  ( memoriál Petra Zborníka,bývalého hráče So Mochtín) v malé kopané za účasti i dr. So Mochtín

Z m ě n y  :

... NE 5.8.2018 od 17,00 hod. ve Kdyni - přípravné utkání mužů SK Kdyně 1920 - So Mochtín. K utkání se pojede auty, společný odj. z Mochtína v 15,40, z KT od pošty v 15,50 hod.
(původně se utkání mělo hrát v Mochtíně)

... SO 11.8. od 17,00 hod. v Mochtíně - (1.mistrovské utkání OP mužů) So Mochtín "B" - TJ Sušice "B".     (v původním rozlosování bylo chybně uvedeno v NE 12.8., nyní je to tam již opravené na SO)

... NE 19.8.2018 od 17,00 hod. v Mochtíně - (2.mistrovské utkání I.A třídy mužů)So Mochtín - Slavoj Žihle. (původně se mělo hrát na umělce Slavoje v SO 18.8., ale nakonec se po dohodě bude hrát zápas v obráceném pořadí ). Změna je schválena PKFS,  opravíme to i v rozlosování.

Opravte si změny v kalendáři - děkuji za pochopení !