V posledním utkání podzimní části OP prohráli naši kluci v Měčíně 2:3.

Před tímto zápasem měl Mochtín jisté 1.místo.Tento fakt se projevil i v přístupu některých hráčů .Měčín naopak musel vyhrát,aby postoupil do finálové části OP z druhého místa.

Na začátku duelu si obě mužstva vytvořila několik šancí.K naší smůle to byli domácí,kteří po chybách obrany a golmana  dokázali skorovat v 6.a 9. minutě.Měčínští rozhodně nebyli fotbalovější,ale svým důrazem v zakončení i osobních soubojích dokázali rozhodnout zápas.Třetí gol domácích přišel ve 42.minutě po VPK.Hráči Mochtína se sice snažili,ale buď chyběl důraz v zakončení nebo občas i trochu sportovního štěstí.Probuzení hostů přišlo 10 minut před koncem,kdy konečně začali hrát kombinační hru.Skorovat se povedlo Zbyňkovi Smolíkovi v 65. a 70. minutě.bohužel to stačilo pouze ke korigování výsledku na 2:3.Ovšem i tyto dvě branky mohou být důležité.Pokud by totiž v závěru rozhodovaly vzájemné zápasy je natom lépe Mochtín,který doma vyhrál 4:2.

V závěru se musím zmínit o nechutné dohře po utkání,kdy domácí hráči (nevím z jakého důvodu )napadali slovně naše kluky.Nepsal bych o tom,kdybych nebyl sám svědkem nadávek typu,,vy cikáni" a nemusel jsem měčínské ,,fotbalisty" ukliďnovat zatím co jejich funkcionáři v klidu popíjeli venku.Svůj díl viny na tom zřejmě má i rozhodčí,který přeslechl nadávky již na hřišti.Cituji:,,ty jsi stejně na jedno oko slepej"-určeno Zbyňkovi Smolíkovi při zahrávání VPK apod.Tím nechci říci,že výhru Měčínu nepřeji-určitě si ji za svou bojovnost a vůli zvítězit zaslouží.Jen by se místní funkcionáři měli zamyslet nad významem hesla Fair-play a uvědomit si,že nejen trénují fotbal,ale zároveň vychovávají mládež.

I přes matný výkon svých svěřenců jim musím poděkovat ,že i když se nedařilo, nezabalili to a závěru dokázali přece jen korigovat výsledek.Škoda jen,že utkání netrvalo o 10.minut déle.Věřím tomu,že v tom případě bychom uhráli minimálně remízu.

Také musím poděkovat klukům,že se nenechali vyprovokovat nadávkami soupeře a nakonec to byli oni,kdo alespoň morálně zvítězil.

Sestava:Beneš-Kuželík,Rubáš,Potužník,Musílek-Smolík,Vítovec,Matoušek,Malenka-Bejvl,Frána

Střídali:Tengler,Žiak M.,Hájek,Voldán,Hadáček