Mistrovský podzim 2008 se blíží ke svému závěru. Naši mládežníci již skončili a musíme jim pogratulovat k pěkným úspěchům a k vzorné reprezentaci TJ Sokol Mochtín. Oba týmy mužů však čekají o nastávajícím víkendu dva velmi důležité zápasy na domácím hřišti v Mochtíně. Áčko v sobotu hostí Dlouhou Ves, v neděli pak béčko Mochtína přivítá Sušici B.

SOBOTA 8.11.2008

.. I.B tř. mužů doma od 14,00 hodin SOKOL MOCHTÍN - Tatran DLOUHÁ VES. Okresní derby slibuje velkou bitvu o body. Oba týmy je nutně potřebují k vylepšení si pozic v tabulce ! Dlouhá Ves i Mochtín mají po 14 bodech, v minulém kole DL.Ves doma porazila Svéradice 4:1, Mochtín po velkém dramatu doma zvítězil nad vedoucím týmem tabulky Sp.Poříčím 4:3.

NEDĚLE 9.11.2008

.. OP mužů doma od 14,00 hod. SOKOL MOCHTÍN "B" - TJ SUŠICE "B". Náš tým má zasebou sérii porážek, body potřebuje získat v posledním utkání podzimu 2008 jako sůl. Věříme, že se mu to podaří

Srdečně zveme všechny naše příznivce na oba zápasy !!!