Nedělní zápas (22.4.) III. třídy mužů Mochtín B - Velhartice se hrál za nepříjemného dusna a tepla, byl náročný na kondici. Naše záloha byla po celé utkání jasně lepším týmem, vyhrála jednoznačně, hosté si koledovali o dvoucifernou porážku.

III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Arbo Velhartice   7 : 1 (2:0).
Hosté drželi krok v úvodní dvacetiminutovce, Mochtín postupně získával převahu, ale střelecky se mu moc nedařilo. Ve 12.min. otevřel skore T.Vlk po šikovném uvolnění Zd.Pláničkou. Ten pak ve 42. min. zvyšuje na 2:0, když mu na gol ideálně přihrál St. Strejc. Po přestávce převaha našeho týmu narůstá, hosté se převážně jen brání a také inkasují.  Střelcem utkání byl Tomáš Vlk, který se prezentoval hatrickem, 2x byl úspěšný i Zd. Plánička, po delší době se do černého trefil také Stano Jarabica, který si zahrál poločas. Posledních 15 minut měl náš tým drtivou převahu, trefoval ale jen břevna, nebo tyče. Hosté se dočkali čestného úspěchu v 54.minutě, kdy se z VPK přesnou střelou přes zeď trefil Vaněk, snižoval v té době na 3:1. Utkání řídil RO Richard Kaňa, ŽK 1:0, 60 diváků. Sestava : Kašpar Lubomír, Staněk Pavel, Šup Ondřej, Lorenc Pavel (46. Jarabica Stanislav), Peleška Jiří, Podráský Jiří, Strejc Stanislav, Švátora Jiří (73. Velek Tomáš), Novák Zdeněk, Vlk Tomáš (73. Pretzelmayer Jaroslav), Plánička Zdeněk, branky : VLK Tomáš - 3, PLÁNIČKA Zdeněk - 2, NOVÁK Zdeněk, JARABICA Stanislav

TRENINKY

miniškolka sportu -    
pondělí a čtvrtek od 17,30 hod.
mladší a starší přípravka - úterý a čtvrtek od 16,30 hod.
dospělí - úterý, středa (bude-li dostatek hráčů), pátek od 18,00 hod.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit