Sobotní zápas (21.4.2018) I.A třídy mužů přinesl Mochtínu 1 mistrovský bod, který si přivečzl z Kralovic za remisu 1:1. Bohužel, v penaltovém rozstřelu o druhý bonusový bod byl tentokráte lepší soupeř.
     Ve stejný den odpoledne se hrál v Mochtíně turnaj starších přípravek, ve kterém byli suveréně nejlepší mladíci z SK Klatovy 1898.

... I.A třída mužů  TJ Kralovice - Sokol Mochtín   1 : 1 (1:0), pok. kopy 6:5
Za slunečného a hodně teplého počasí se hrál v Kralovicích vyrovnaný duel. Do vedení šli domácí fotbalisté ve 26. minutě, kdy po dlouhém autovém vhazování se jim na třikrát podařilo překonat našeho golmana Petra Kodeše.  Mochtín po přestávce přidal, chtěl vyrovnat a to se mu daří. V 63. minutě se po dlouhém autu Jiřího Čeledy dostává k zakončení hlavou Jiří Dolejš, srovnává na 1:1. Deset minut před koncem mohl o výhře Mochtína rozhodnout Jar. Pretzelmayer, ale jeho solo únik na domácího golmana brankou neskončil. V samotném závěru utkání mohli naopak vítězství strhnout na svoji stranu domácí ze dvou závatrů před Mochtínskou bránou. Naše obrana naštěstí pohromu odvrátila, šlo se na penalty, ve kterých Mochtín v posledních remisových zápasech vždy získával i druhý bod. Tentokráte tomu však bylo jinak. Petr Kodeš soupeři sice 2 penalty chytil, ale to nestačilo. Z našich hráčů penaltu neproměnili Jar. Cihlář, Jan Šafránek a tu klíčovou Petr Kodeš - druhý bonusový bod získávají Kralovice. Úšpěšnými střelci penalt našeho mužstva byli : Dolejš Jiří, Bejvl Jakub, Gajdušek David, Pretzelmayer Jaroslav, Čeleda Jiří.  Utkání řídil Jan Jakš, AR byli Fr. Šimek a R.Brůha, DS Robert Hamouz, ŽK 0:2, 100 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Bejvl Jakub, Žiak Jan (71. Cihlář Jaroslav), Dolejš Jiří, Dolejš Tomáš, Velek Tomáš ( 58. Pretzelmayer Viliam), Smolík Zbyněk (83. Šup Ondřej), Šafránek Jan, Čeleda Jiří, Pretzelmayer Jaroslav, branka: DOLEJŠ Jiří

21.4.2018 od 14,00 hod. v Mochtíně - turnaj starších přípravek
za účasti čtyř mužstev. Bezkonkurenční byl tým SK Klatovy 1898 "A", který vyhrál s převahou, další tři týmy byly již vyrovnané. Konečné pořadí : 1. Klatovy, 2. Luby "B", 3. Měčín, 4. Mochtín

V NEDĚLI 22.4.2018

od 17,00 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Arbo Velhartice


      
srdečně zveme všechny příznivce i širokou sportovní veřejnost !!!


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit