Áčko mužů čeká v sobotu 28.4. doma těžký soupeř - FK Nepomuk, který má výborné jaro ! Ve stejný den jede naše st. přípravka na turnaj do Švihova. Na náš "B" tým čeká dvojzápas. V neděli 29.4. jede do Nýrska, kde se střetne se zálohou místní Okuly, v úterý 1. května se pak bude hrát v Mochtíně dohrávka odloženého utkání III.třídy mužů Mochtín "B" - Kašperské Hory. Bude to souboj o čelo tabulky !

SOBOTA 28.4.2018

od 10,00 hod. ve Švihově - Turnaj starších přípravek za účasti družstev : FC Švihov, Svatobor Hrádek, Sokol Pačejov a TJ Sokol Mochtín.

od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - FK Nepomuk . Náš tým na podzim 2017 v Nepomuku senzačně vyhrál, zopakuje to i tentokráte ? Bude to hodně zajímavý souboj, soupeř má na jaře hodně dobrou formu.

NEDĚLE 29.4.2018

od 16,00 hod. v Nýrsku - III.třída mužů Okula Nýrsko "B" - Sokol Mochtín "B". Odjezd k utkání z Mochtína bude ve 14,30, z Klatov od pošty ve 14,40 hod.

ÚTERÝ 1.5.2018

od 18,00 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - TJ Kašperské Hory. Dohrávka odloženého 1. jarního utkání pro nepříznivé počasí a terén hřiště na náhradním hřišti v Hrádku. Bude to pikantní souboj o čelo tabulky - přijďte se podívat.

       
             Srdečně zveme na uvedená utkání všechny příznivce Sokola Mochtín !!!              
Přidat komentář