Dva cenné body uhrálo naše béčko mužů v SO 14.4.2018 v Dešenicích, nakročeno ale mělo ke třem. Domácí totiž srovnávali z penalty tři minuty před koncem na 1:1 a tak přišla na řadu penaltová loterie. V té potvrdil své brankářské kvality náš golman Luboš Kašpar, měl lví podíl na zisku druhého bodu.

III. třída mužů - Start Dešenice - Sokol Mochtín "B"   1 : 1  (0:1), p.kopy 2:3
Domácí tým má ve svém středu řadu hráčů, kteří hrávali za Nýrsko vyšší soutěže a také kanonýra M.Poupu, který na podzim 2017 v Mochtíně rozhodl dvěma goly o vítězství Dešenic. Tentokráte ale byl kvalitně přikryt našimi obránci, neprosadil se. První poločas byl ze začátku vyrovnaný, ale postupem času se náš tým dostával lepší kombinací do územní převahy, od 29.min. vedl brankou Zd. Pláničky, kterému na ní nahrával Standa Strejc. Pojistku mohl do přestávky přidat Tomáš Vlk, který se ve 35. min. šikovně proháčkoval ve vápně soupeře k zakončení, ale to skončilo těsně vedle domácí brány. Po přestávce bojovný a důrazný fotbal pokračoval, domácí se snažili, ale větší šance měl Mochtín. Tu největší pak v 75.minutě kapitán Ji. Podráský, který jen těsně minul odkrytou bránu Dešenic. Když se již zdálo, že si Mochtín odveze všechny tři body, přišla 87.min. a nařízená penalta, pro kterou si šikovně "došel" domácí "divizionář" Luboš Kajínek. Z ní na 1:1 srovnal domácí Prechtl, na řadu přišly penalty o druhý bonusový bod. Náš golman domácím střelcům 2 penalty chytil, 1x navíc trefili tyč a protože za Mochtín úspěšně penaltu proměnili Plánička, Jarabica a Bouzek (nedal jen P.Staněk), tak si náš tým z Dešnic odvezl zaslouženě 2 mistrovské body. Rozhodčí Vavroch Michael, ŽK 3:0, 50 diváků.Sestava Mochtína : Kašpar Lubomír, Lorenc Pavel, Šup Ondřej, Staněk Pavel, Peleška Jiří, Podráský Jiří, Strejc Stanislav (89. Bouzek Václav), Vlk Tomáš, Šafránek Jan (46. Jarabica Stanislav), Novák Zdeněk (78. Kanta Tomáš), Plánička Zdeněk, branka : PLÁNIČKA Zdeněk

V NEDĚLI  15.4.2018

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů TJ Sokol Mochtín - TJ Sokol Mrákov

  Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit