Nedělní  zápas (15.4.) I.A třídy mužů se áčku Sokola Mochtín vůbec nepovedl. Po matném výkonu prohrálo s posledním Mrákovem 2:4. Naštěstí má náš tým nahrané body z minulých kol, stále si drží skvělou 4.příčku v tabulce.


I.A třída mužů - Sokol Mochtín - Sokol Mrákov    2 : 4 (0:2).
   Dnešní zápas se našemu mužstvu nepovedl. S nadšením bojující Mrákov ho zaskočil velkou bojovností, nasazením  a důrazem v soubojích, rychlostí svých hráčů s míčem i bez něj i solidní koncovkou. Hostům vyšla hned první akce, kdy přímo z prvního zahranného rohového kopu šli do vedení - 0:1. Mochtínem to očividně otřáslo, nemohl se dostat do potřebného tempa a pohody.  Naše obrana navíc haprovala i v další části hry a jen zákroky P. Kodeše v naší bráně a 1x i zákrok našeho kapitána Ji. Dolejše, který zmařil golovou šanci hostům na brankové čáře, držel Mochtín stále ve hře. Ve 42.min. se ale hosté již radovali z dalšího golu. Po ztrátě míče naší levé strany obrany se k průniku dostává hostující Váchal, jeho prudký centr před bránu porměňuje v gol Stýskal - 0:2. Mochtínští fotbalisté se sice snažili, ale na bojovného soupeře nemohli stále najít recept, jak ho překonat. K první přímé střele na bránu hostů dostává Mochtín až ve 44.minutě (Jar. Pretzelmayer), v zápětí po rohovém kopu má naše mužstvo šanci skorovat, ale hostující golman Korba, míč za svá záda nepustil. Povedlo se to až v úvodní minutě druhého poločasu. Ji. Čeleda poslal do průniku po pravé straně Vildu Pretzelmayera, ten poslal přesný centr před bránu hostů, kde přesnou hlavičkou snižuje na 1:2 Jiří Dolejš ! Naděje na srovnání skore žila pouhých sedm minut. Hosté totiž po další brejkové akci a nedůrazu našich obránců, využívají Váchalem nabídnutou šanci, jdou opět do dvoubrankového vedení ! Mochtín to nebalí, hráči bojují, ale moc se nedaří. Vyjímkou byl skvělý průnik J. Žiaka z 59.minuty, jeho zakončení ale končí těsně vedle tyče hostující brány. Škoda. Naději vykřesal až v 73.min.  Jar. Pretzelmayer, který krásnou křížnou střelou ze 25 m snižuje na 2:3. Náš tým se následně snaží o vyrovnání, bohužel bez efektu. Naopak, v 82. min. přichází soloúnik nejlepšího útočníka hostů Váchala, kterému sice jeho první střelu náš golman zlikvidoval, ale na dorážku na 2:4 již nestačil. Hosté si tak z Mochtína odváží nečekané, ale zasloužené 3 body. Rozhodčí Jos. WSchneider - A.Liškutin, T. Doksanský, DS Lecjaks Lad., ŽK 1:2, 120 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Bejvl Jakub, Žiak Jan (87. Novák Zdeněk),  Gajdušek David, Cihlář Jaroslav, Dolejš Jiří, Velek Tomáš (69. Šafránek Jan), Čeleda Jiří, Pretzelmayer Viliam (64. Dolejš Tomáš), Smolík Zbyněk, Pretzelmayer Jaroslav, branky : DOLEJŠ Jiří, PRETZELMAYER Jaroslav

TRENINKY  mužů - budou v úterý, středu a pátek od 18,00 hod.

TŔENINKY ml. a st. přípravky - v úterý a čtvrtek od 16,30 hod.

TRENINKY miniškolky sportu - v pondělí a ve čtvrtek od 17,15 hod.

O příštím víkendu 21. - 22.dubna 2018

se hraje v SO 21.4. v Mochtíně od 14,00 hod. TURNAJ st. přípravek, od 17,00 hod. hraje naše áčko mužů v Kralovicích !
v NE 22.4. se pak od 17,00 hod. v Mochtíně hraje zápas III.třídy mužů Mochtín "B" - Velhartice 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit