Je před námi druhý dubnový víkend 2018, ve kterém se do hry o mistrovské body zapojuje též o jarní body starší přípravka Sokola Mochtín. Hlavní pozornost bude ale upřena na nedělní zápas (15.4.) I.A třídy mužů, ve kterém bude Mochtín hostit Sokol Mrákov. "B" muži zajíždí v SO 14.4. k těžkému zápasu do Dešenic.

SOBOTA 14.4.2018

.. od 16,30 hod. - III.třída mužů Start Dešenice - Sokol Mochtín "B". Společný odjezd k tomuto duelu bude z Mochtína v 15,00 hod., z Klatov od pošty v 15,10 hod.

NEDĚLE 15.4.2018

.. od 10,00 hod. v Bolešinech - turnaj starších přípravek za účasti týmů SK Bolešiny, Sokol Měčín, Sokol Mochtín a Sokol Plánice.  Nominace dle pokynů trenéra, sraz v Bolešinech do 9,30 hod.

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Sokol Mrákov. Přijede houževnatý soupeř, který urputně bojuje o záchranu v této soutěži, Mochtín se bude naopak chtít udržet v popředí tabulky této druhé nejvyšší fotbalové soutěži Plzeňského kraje.     Srdečně zveme na uvedené zápasy našich týmů všechny fotbalové fanoušky Sokola Mochtín i širokou sportovní veřejnost !!!        

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit