V NE 1.4.2018 odehrálo naše béčko mužů první venkovní mistrák III.třídy jara 2018 a to v Běšinech. Domácí uzavírají tabulku a tak byl náš tým jasným favoritem. Svoji roli naši fotbalisté potvrdili hladkým vítězstvím, drží stále 2.místo za vedoucí TJ Kašp. Hory.

III.třída mužů Sokol Běšiny - Sokol Mochtín "B"    0 : 8  (0:7)
Našemu mužstvu vyšel dokonale úvod zápasu. Již ve 3.minutě otevřel skore náš mladík Jan Šafránek po přihrávce Vlka. Vzápětí se trefil Tomáš Vlk, pak dal dvě slepené branky opět Jan Šafránek, ve 20.min. vede Mochtín již 5:0, když se prosadil Standa Strejc. Jednoduchý, účelný fotbal na domácí defenzivu platil, v poločase to bylo již 7:0 ! Kdo čekal, že z toho bude nakonec dvouciferné vítězství naší zálohy, ten se nedočkal. Dvě minuty po přestávce sice ještě dokázal skorovat po nezištné přihrávce J. Šafránka do prázdné brány T.Vlk, ale to bylo z naší strany vše. Pak začal hrát Mochtín jen na údržbu, účelnost se vytratila. Domácí toho využili k několika protiútokům, měli i tři šance, ale náš "staronový golman" Luboš Kašpar se překonat nenechal, udržel nulu. Rozhodčí Josef Blaheta, 50 diváků. Sestava Mochtína : Kašpar Lubomír, Šup Ondřej, Staněk Pavel, Lorenc Pavel (65.Kanta Tomáš), Peleška Jiří, Podráský Jiří, Švátora Jiří, Novák Zdeněk, Strejc Stanislav, Vlk Tomáš (75. Velek Tomáš), Šafránek Jan, branky : ŠAFRÁNEK Jan - 4, VLK Tomáš - 3, STREJC Stanislav

TRENINKY mužů budou v tomto týdnu v úterý, středu a pátek od 18,00 hod.

O dalším víkendu 7. - 8.dubna 2018 čekají na naše týmy tyto mistrovské zápasy :

v sobotu 7.4. od 16,30 hod. v Mochtíně Sokol Mochtín "B" - Sokol Plánice

v neděli 8.4. od 16,30 hod. v Plzni Sokol Plzeň Bukovec - Sokol Mochtín "A" 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit