O víkendu 7. - 8. dubna 2018 je na pořadu další mistrovské fotbalové kolo. Má se sice opět ochladit, ale fotbalisté si dokáží s rozmary počasí vždy poradit. Spíše jde o fanoušky, kterých naposledy na úvodní jarní duel našeho áčka doma s Chlumčany přišlo opravdu jak šafránu. Doufám, že se "polepší" a v sobotu 7.4. přijdou na  1. domácí mistrák jara 2018 našeho béčka v hojnějším počtu.

V SOBOTU 7.4.2018

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Plánice

Naše záloha bude chtít zopakovat dobrý výkon z minulé neděle v Běšinech, kde vybojovala 3 body. Sraz hráčů i vedení v 15,30 hod.

V NEDĚLI 8.4.2018

.. od 16,30 hod. v Plzni Bukovci - I.A třída mužů SK Plzeň Bukovec - Sokol Mochtín "A"

  Naše áčko čeká těžký soupeř, který si v minulém kole "vyšlápl" na favorizovaný Bolevec, ze kterého si odvezl všechny tři body za výhru 3:2! Ale i Mochtín byl v minulém kole úspěšný, když doma porazil nebezpečné Chlumčany 3:1. Bude to jistě velká bitva o mistrovské body !
    Odjezd auty z Mochtína bude ve 14,20, z Klatov od pošty ve 14,30 hod.. Budeme držet palce !


      Na oba uvedené zápasy našich týmů srdečně zveme nejen fanoušky So Mochtín, ale i širokou sportovní veřejnost !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit