Až poslední březnový den roku 2018 umožnil sehrát na mochtínském hřišti první jarní zápas. Mochtínské áčko v něm porazilo poslední Chlumčany 3:1, ale jednoduché to nebylo. Hosté vedli od 13.minuty z penalty 1:0 a dlouho to vypadalo, že mají na to si z Mochtína odvézt nějaké ty body.

..31.3.2018 - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Keramika Chlumčany   3 : 1  (1:1).
Počasí se konečně umoudřilo a tak dlouho podmáčené hřiště v Mochtíně bylo konečně schopné mistrovského zápasu. Přijela k němu poslední Keramika Chlumčany, která má sice na kontě pouhých 11 bodů, ale v Mochtíně se předvedla v dobré formě. Ve 13.min. šli hosté dokonce do vedení, když po faulu našeho golmana na únikajícího útočníka hostí nařídil rozhodčí pokutový kop.. Ten bezpečné proměnil Fleisig - Keramika vedla 1:0 a i dalších dvacet minut měla více ze hry. Mochtín v této části hry nehrál dobře, nedařilo se mu. Až ve 38. min. mu vyšla parádní brejková akce, ze které po centru J.Pretzelmayera hlavou zatečoval míč do sítě Tomáš Velek, srovnává na 1:1. Po přestávce to byl vyrovnaný souboj, ale postupem času Mochtín získával územní převahu, přišly i potřebné branky v síti urostého golmana hostů. U obou byli naši mladíci, do přesného zakončení se dvakrát dostal  Jar. Pretzelmayer (v 74. a 84.min.) , svými dvěma goly stanovil konečné skore 3:1. Rozhodčí Adam Žák - Josef Schneider, Radek Schveinert, DS Miloš Harmady, ŽK 1:2, slaboučká návštěva - 22 diváků !
Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Dolejš Tomáš, Bejvl Jakub, Gajdušek David (87.Novák Zdeněk), Cihlář Jaroslav (69. Žiak Jan), Dolejš Jiří, Velek Tomáš (69.Šafránek Jan), Smolík Zbyněk, Čeleda Jiří, Pretzelmayer Jaroslav, Pretzelmayer Viliam. Branky : PRETZELMAYER Jaroslav - 2, VELEK Tomáš

V NEDĚLI 1.4.2018
se hraje od 16,00 hod. v Běšinech utkání III.třídy mužů Sokol Běšiny - Sokol Mochtín "B" Jede se k němu auty, spol. odjezd z Mochtína ve 14,35, z Klatov od Kauflandu ve 14,45 hodin

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit