Mochtínské áčko ve středeční dohrávce (28.3.) I.A třídy mužů v Žichovicích neuspělo. Vedlo sice v poločase 2:1, ale po přestávce domácí otočili vývoj utkání i skore, vyhráli přesvědčivě 5:2. V sobotu 31.3. se bude hrát v Mochtíně první zápas jara 2018 - v mistrovském utkání hostí Mochtín A Keramiku Chlumčany !

I.A třída mužů TJ Žichovice - Sokol Mochtín   5 : 2 (1:2).
Mochtín vyhrál první poločas 2:1, když 2x skoroval Tomáš Velek po pěkných rychlých brejkových akcích, ale více zakončení na branku i mimo ní měli domácí hráči. Náš tým však držel nad vodou svými zákroky golman Petr Kodeš. Domácí byli lepší ve vzdušných soubojích a nebezpeční především po standartních situacích. Naše defenziva byla hodně zranitelná, pod tlakem dělali naši hráči vynucené i nevynucené chyby, ze kterých domácí fotbalisté (hlavně po přestávce) dokázali dávat branky. Rozhodčí Ruda Daniel - Marek Pavel, Čermák Vladimír, DS Svoboda Alois, ŹK 2:2, 90 diváků.Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Dolejš Tomáš, Gajdušek David, Dolejš Jiří, Cihlář Jaroslav, Čeleda Jiří, Pretzelmayer Viliam (83. Staněk Pavel), Velek Tomáš ( 83. Podráský Jiří), Smolík Zbyněk, Šafránek Jan, Pretzelmayer Jaroslav. Branky : VELEK Tomáš  - 2  (za domácí : Musil 2, Rojík, Šimáček, Linhart z pok. kopu).

TRENINK - pátek od 18,00 hod.

SOBOTA 31.3.2018
od 16,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Keramika Chlumčany

NEDĚLE 1.4.2018
od 16,00 hod. v Běšinech - III.třída mužů Sokol Běšiny - Sokol Mochtín "B"
K utkání se jede auty, spol. odjezd z Mochtína ve 14,35 hod., z Klatov od Kauflandu ve 14,45 hod.

Srdečně na oba zápasy zveme všechny naše příznivce i širokou sportovní veřejnost !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit