Po dohodě s vedením Tatranu Dlouhá Ves jsme právě před chvilkou zrušili plánovaný nedělní (18.3.2018) přípravný zápas DL.VES - MOCHTÍN "B", který se měl odehrát na treninkovém hřišti v Hrádku u Sušice od 13,00 hodin.
Důvodem je nepříznivé počasí (sníh, mráz) a špatný terén. 

       I když se nám na trávníky vrátila zima, mistrovské soutěže budou pokračovat. TRENINKY v Mochtíně jsou i nadále v platnosti každé úterý, středu a pátek od 18,00 hod.

Platí též,
že příští sobotu 24.3.2018 odehraje náš "B" tým mužů 1. mistrák jara 2018 s TJ Kašp. Hory a to od 11,00 hod. na hřišti v Hrádku u Sušice (!)  , "A" tým pak bude v neděli 25.3. zajíždět k mistráku I.A třídy do Rokycan, kde ho čeká (nově) již od 11,00 hod. na umělce utkání s místní zálohou FC Rokycany.


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit