Počasí fotbalu nepřeje a tak dochází k operativním změnám.

Jisté je, že "A" tým So Mochtín odehraje mistrák I.A třídy v Rokycanech s FC Rokycany "B" v neděli 25.3. již od 11,00 hod. na hřišti s UMT  !!! K zápasu se jede auty, společný odjezd z Mochtína je v 9,00 hod., z Klatov od pošty v 9,10 hod.

"B" muži Sokola Mochtín plánovaný 1. mistrák III.třídy s TJ Kašperské Hory hrát v sobotu 24.3. od 11,00 hod. v Hrádku u Sušice nebudou - je zrušen pro nezpůsobilý terén hřiště v Hrádku ! Po dohodě se soupeřem a souhlasu STK OFS Klatovy se tento duel odkládá na ÚT 1.května 2018 od 18,00 hod. v Mochtíně !

Pozor !  Pro "B" tým mám rozjednaný přípravný zápas na tuto sobotu 24.3. a to od 15,00 hod. ve V.Hydčicích s místním Tatranem. Hydčice mají hrát 1.mistrák v Nýrsku, Okula jim předběžně volala, že se zápas na 90 % asi hrát nebude. Potvrdí jim to však až v pátek 23.3. ! Sledujte prosím náš web, na kterém Vás budu informovat, zda se do V.Hydčic pojede, či ne.  V případě, že se tam pojede, bude se z KT od pošty odjíždět ve 13,35, z Mochtína od kabin ve 13,45 hod. !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit