V posledním říjnovém víkendu 28. - 29.10.2017 čekají Mochtínské fotbalisty zajímavé duely. Půjde v nich o udržení skvělých pozic jak u "A", tak i u "B" týmu mužů. Áčko je na 2.místě v I.A třídě těsně před FK Horažďovice, na jehož hřiště právě zajíždí. Podobně je na tom "B" tým mužů So Mochtín, který je zatím na 2.místě ve III.třídě a bude ho chtít v NE 29.10. uhájit proti TJ Nezamyslice, která na toto postupové místo útočí.  Na oba dva zápasy našich mužů srdečně zveme co nejvíce našich fanoušků !

Své poslední letošní vystoupení o mistrovské body čeká i Mochtínskou starší přípravku. Svůj poslední letošní turnaj absolvuje doma v Mochtíně - přijďte se podívat !  Tím ale naši kluci s fotbalem letos nekončí. Máme pro ně zajištěnou tělocvičnu v Klatovech (v Gymnáziu), kde hned po neděli nastupují a budou se v ní připravovat na mistrovské jaro 2018 až do konce března !

SOBOTA 28.10.2017

...od 14,00 hod. v Mochtíně - TURNAJ starších přípravek za účasti družstev : Sokol Mochtín,
                                                          Sokol Měčín a SK Kovo Strážov

.. od 14,30 hod. v Horažďovicích - I.A třída mužů FK Horažďovice - Sokol Mochtín.
Přímý souboj o 2.místo v tabulce patří mezi nejsledovanější zápasy 12.kola Krajských soutěží Plzeňského kraje.
        K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína od hřiště  je ve 13,00 hodin. Přijeďte naše fotbalisty v důležitém utkání podpořit !

NEDĚLE 29.10.2017

... od 14,30 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - TJ Nezamyslice.
I v tomto utkání půjde shodou okolností o 2.místo v tabulce. Zatím na něm je náš "B" tým, usilují o něj i hosté, kteří jsou v závěsu a rozhodně by ho chtěli získat, aby se mohli znovu vrátit do Okresního přeboru, ze kterého v létě sestoupili.  Bude to bitva - přijďte se podívat.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit