Dva cenné body přivezlo béčko mužů v sobotu 9.září 2017 z Plánice. Po remisovém výsledku 1:1 následoval penaltový rozstřel, který Mochtín "B" vyhrál 3:1.

... III.třída mužů - Sokol Plánice - Sokol Mochtín "B"     1 : 1  (1:1), pok. kopy 1:3
     Tentokráte podala (o proti minulému utkání se slabším So Běšiny) naše záloha zlepšený, kolektivní výkon, který ji s kvalitním soupeřem přinesl dva cenné body. Již v 6.min. se dostává do golové šance náš T.Velek, ale golman Opl se překvapit nenechal. V 15.min. měli příležitost domácí, ale náš golman (Jar. Pretzelmayer) byl též na místě. Ve 20.min. se již skore měnilo. Důrazný Tomáš Vlk z dorážky posílá Mochtín do vedení 0:1. Jenže, o 10 min. později náš golman neudržel, po centru do vápna, míč v rukavicích, pohotový Novák pohodlně srovnává do odkryté branky na 1:1. V první polovině II.poločasu byli aktivnější v zakončování domácí hráči, ale jejich střely šly vedle, nebo je vždy zkrotil náš golman. V další části hry však byl lepší Mochtín, ale ani naši střelci se neprosadili a tak o výhře musel rozhodnout penaltový rozstřel. V něm náš tým vyhrál 3:1, když úspěšnými střelci byli J.Šafránek, T.Velek a P. Švátora (nedal jen Ji.Peleška), domácí hráči 2x střílí mimo tyče, 1 penaltu jim bravurně chytá J.Pretzelmayer, 2 body putují zaslouženě do Mochtína. Tímto výsledkem si naše béčko pojistilo 3.místo v tabulce, kterou stále vedou Kašperské Hory před Kolincem a Mochtínem "B".    Rozhodčí Petr Bala, ŽK 1:0, 50 diváků. Sestava Mochtína : Pretzelmayer Jaroslav, Šafránek Jan, Peleška Jiří, Švátora Petr, Podráský Jiří, Velek Tomáš, Troch Roman (79. Pavlík Jaroslav), Kolář Jiří (46. Lorenc Pavel), Strejc Stanislav, Jarabica Stanislav, Vlk Tomáš,  branka : VLK Tomáš

V NEDĚLI  10.9.2017

... od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - SK Plzeň Bukovec


    Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty v boji o mistrovské body !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit